misina serpme serik

misina serpme serik fiyatları ve çeşitleri

Deniz Serpmesi
İnceleyiniz.
0
8965
El Örmesi Serpme
İnceleyiniz.
0
7435
Amerikan Misina Serpme
İnceleyiniz.
0
5909
Amerikan İp Serpme
İnceleyiniz.
0
8525
Dere Serpmesi
İnceleyiniz.
0
5627
Misina Serpme Zincirli
İnceleyiniz.
0
6982
Misina Serpme Kurşunlu
İnceleyiniz..
0
58963
Yemlik Amerikan Serpme
İnceleyiniz.
0
78563
Yemlik Gümüş Serpmesi
İnceleyiniz.

İmalatçıdan

Bütün serpme çeşitlerini KAYA BALIK AĞLARI nın imalatıdır.. El örmesi, misina serpme, deniz serpmesi, amerikan serpme, amerikan ip serpme ve daha diğerleri.

Kullanım alanları

Dere, ırmak, deniz, baraj, göl gibi yerlerde kullanılan serpme ağları ve çeşitlerini yapıyoruz.

Sudan çıktıktan sonra serpme kurutularak muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde ıslak veya nemli bir şekilde saklanırsa muhafaza edilirse serpme rutubetten eskimeye yol açabilir. Boydan asılıp kurutabilirsiniz. Denizde kullananlar için tavsiyem şudur, tuzlu sudan çıktıktan sonra mutlaka tatlı su ile iyice yıkayın ve durulayın. Bu işlem serpmenin çürümesini engelleyecektir.

Teslimat bilgileri

Ürünü ptt kargo ile veya istediğiniz bir  kargo ile gönderim yapılır. İster kapıda ödeme veya havale ile ödemesi yapılır. Tüm illere ve ilçelere kargo ile adresinize teslimat yapılır.

Adana misina serpme fiyatları, Adıyaman el örmesi serpme ağları, Ağrı el örmesi serpme fiyatları, Ankara gümüş serpme ağları, Antalya deniz serpmesi fiyatları, Ardahan misina serpme, Aydın deniz serpmesi, Balıkesir misina serpme, Bursa misina serpme, Çanakkale deniz serpmesi, Denizli el örmesi serpme, Diyarbakır el örmesi serpme, Düzce serpme ağı, Edirne misina serpme ağları, Eskişehir misina serpme ağı, Giresun misina serpme ağları, Hakkâri misina serpme ağları, Hatay serpme ağları, Isparta misina serpme ağı, İstanbul serpme ağları, İzmir misina serpme ağları, Kahramanmaraş el örmesi serpme ağları, Kırıkkale serpme ağları, Kocaeli deniz serpmesi fiyatları, Manisa misina serpme ağları, Mardin misina serpme ağları, Mersin deniz serpmesi fiyatları, Muğla misina serpme fiyatları, Muş el örmesi serpme fiyatları, Ordu misina serpme fiyatları, Sakarya el örmesi serpme fiyatları, Samsun misina deniz serpmesi fiyatları, Şırnak misina serpme fiyatları, Trabzon misina serpme fiyatları, Van el örmesi serpme fiyatları, Zonguldak misina serpme fiyatları

misina serpme serik

misina serpme serik