Misina Serpme Zincirli Ağ

Balık tutmak dünyada en yaygın doğa sporları arasında yer alır. Doğanın içinde zaman geçirirken stresten kurtulmak balık avı ile mümkün olur. Misina serpme ağ kullanılması ile stresten kurtulurken aynı zamanda balık tutmanın keyfi maksimum seviyede yaşanabilir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Misina Serpme Zincirli Ağ Özellikleri

Balık ağlarının sürekli olarak su ile temas etmesinden kaynaklı olarak üretiminde kaliteli malzeme kullanılması gerekir. Misina, balık ağlarında kullanılan suya dayanıklı bir ip olması ile dikkatleri çeker. Serpme balık ağı balık tutmayı kolaylaştırır. Balıkları tek tek yerine toplu olarak tutmak isteyen balıkçıların tercihidir. Firmamızın üretimini yaptığı misina zincirli serpme ağ özellikleri arasında şunlar bulunur:

  • Kullanımı pratiktir ve tıpkı adından da anlaşıldığı gibi suya doğru serpilerek atılır
  • Misinası kalitelidir kopmaz, ağda delikler oluşmaz, balıkların bu deliklerden kaçması mümkün olmaz
  • Sudan toplanması kolaydır, ağzı büzülerek çıkartılır ve tek bir kerede çok sayıda balık tutulmasını sağlar

Misina Serpme Zincirli Ağ Neden Tercih Edilir?

Balık tutmanın keyfini maksimum yapmak ve elbette çok daha kolay olmasını sağlayan farklı ağ türleri bulunur. Siz de bu ağlar arasından balık tutacağınız suyun özelliklerine göre seçimlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Çemberli serpme ağ ile balıkların bol olduğu bir bölgede olmanız yeterli olur. Serpme ağı suya attıktan sonra bir süre beklemeniz yeterli olur. Daha sonra ağın ucuna bağlı olan halatı çekerek rahatça toplayabilirsiniz.

Serpme ağ fiyatları konusunda yapacağınız araştırmada Kaya Balık Ağları firmamızın kaliteyi ekonomik maliyetler ile sunduğunu görebilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz serpme fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beklentilerinizin üzerine çıkan kaliteli, kolay kullanılan ağı satın alabilir ve balık tutma aktivitenizi çok daha keyifli ve verimli yapabilirsiniz.

Serpme ağları tek bir kerede daha fazla balık tutmayı amaçlayan kişiler tercih ederler.

Kolay serpme ağ kullanımı ile balıkçılık yapmaya daha yeni başlayan kişiler de aldıkları sonuçtan memnun olabilirler. Kullanımı pratik ve avantajlı olan serpme ağlar deniz, göl, nehir gibi alanlarda güvenle kullanılabilir. Kaliteli serpme ağların tercih edilmesi ve doğru kullanılması ile uzun yıllar yeniden serpme ağ alınmasına gerek bulunmaz.