Misina Serpme

Misina serpme balık ağı geniş bir kullanım alanına sahip olan balık tutma ekipmanlarından biri olmaktadır. 

Serpme Ağ Çeşitleri

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.750,00 

El Örmesi Serpme Ağ

7.800,00 8.200,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.150,00 

Büyük ölçütlerde üretildiği için balıkçılar tarafından daha çok tercih edilir. İplikleri çok sık olmamasına rağmen fazla seyrek de değildir. Böylece balık tutma aşamasında en küçük balığın bile kaçması mümkün olmaz. Kolay bir şekilde balık tutma işlevini yerine getirir.

Serpme ağ alanında yer alan misina ağlar denizde birçok darbeye karşı da dayanıklıdır. Kolaylıkla tahriş olması ya da kopması gibi bir durum yaşanmaz. Bu da ürünün uzun süre kullanılmasında etkili olur. Ağın iplikleri sağlam ve kaliteli bir naylondan yapıldığı için kopma durumu da gerçekleşmez. Denizlerde çoklu kullanıma elverişli bir yapısı vardır.

Dayanıklı Misina Serpme Ağlar

Oldukça dayanıklı olan serpme ağlar denizlerde balıkçılar için pratik bir alan oluşturur. Denizlerde onlarca balığı yukarı çekerken kopma durumu yaşanmaz. İplikler ince olsa da çift kata varan bir örülmeyle tasarlanır. Bu yüzden balıkların ağırlığı çok olsa bile kopma durumu yaşanmaz.

Serpme fiyatları alanında da misina ağlar uygun bir ölçüte sahiptir. Birçok kişi rahatlıkla tedarik edebilir. Bütçeyi zorlamayan ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan bir üründür. En zorlu sulak alanlara bile rahatlıkla entegre olabilir. Su içinde üst üste toplanma ya da alta inme durumu da yaşanmaz. Tek seferde serilerek su yüzeyini anında kaplar.

Güvenilir Misina Serpme Ağlar

Serpme ağlar güvenilir ve kullanışlı bir üründür. Özellikle daha ilk kullanımda rahat bir kullanım sunar. Çok fazla ağır olmayan bir üründür. Elle kolay bir şekilde taşınıp kullanılabilir. Bunun için fazla güç sarf etmeye de gerek yoktur. İplikler eli kesmeyen bir yapıya sahiptir. Sert ve dayanıklı olmasına rağmen keskin bir hattı yoktur.

Serpme ağ fiyatları da bu kaliteli ve donanımlı ürünler bazında uygun bir gelişim gösterir. Hem balıkçılar hem de balık tutmayı sevenler tarafından rahatlıkla satın alınabilir. Serpme balık ağı ile güvenilir ve gönül rahatlığı içinde kullanılacak bir ürün satışa konur. Bu ürünle balık tutmak daha keyifli bir hal alır. 

Misina Serpme