Muğla Serpme Ağları

Balık avlamanın en pratik yolu serpme balık ağı kullanmaktır. Deniz, göl, akarsu, baraj gölü gibi her suda kullanılmaya uygun farklı özelliklerde serpme ağlar bulunur.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Serpme Ağ Kullanmanın Avantajları

Balık avlamak bir doğa sporu olmakla birlikte aynı zamanda üç tarafı denizle çevrili ülkemizde ayrıca çok sayıda akarsu ve göl yer alır. Bundan kaynaklı olarak balıkçılık önemli meslekler arasında yer alır. Özellikle profesyonel olarak balıkçılık yapılırken serpme ağ kullanılır. Firmamızda her boyutta serpme ağ bulunur. Bu ağlar sizlerce büyük avantaj sağlar. Misina serpme ağ ve diğer serpme ağlarımızı kullanmanın şu avantajlarını yaşayabilirsiniz:

  • Kaliteli malzemeden üretilir ve uzun yıllar kullanılmaya uygundur
  • Bakımı pratik olarak yapılır
  • Kullanımı kolaydır ve tek bir kerede çok sayıda balık avlanır
  • Bir kerede yüklü miktarda balık avlanabilir ve zorlanma olmadan suyun dışına çekilir. Ağda bulunan balıkların kaçması gibi bir durum yaşanmaz.

Muğla Serpme Ağları Fiyatları

Firmamız tarafından üretilen çemberli serpme ağ ve diğer serpme çeşitleri üst seviyede donanımları ile dikkat çekerler. Ağın çevresinde olan ceplere giren balıklar kaçmaz ve avlanmadan maksimum verim alınır. Ağ gözleri küçüktür ve balıkları tam olarak tutar. Serpme fiyatları ve kaliteleri ile firmamız beklentilerin üzerine çıkmayı başarır.

Bütçenize uygun serpme ağ fiyatları sunuyor ve kaliteden de kesinlikle ödün vermiyoruz. Ağın kullanılmasının ardından durulanması ve asılarak kurutulması ile uzun ömürlü olur. Dayanıklı ağlarımız ile amatör olarak başladığınız balıkçılığı profesyonel olarak devam ettirebilirsiniz. Daha ilk kullanışta dahi hiç sorun yaşamazsınız. Ağınızı her attığınızda çok sayıda balık avlayabilirsiniz.

Amatör balıkçılar dahi firmamızın ürettiği serpme ağları tercih ederek profesyonel balıkçılar gibi avlanabilirler.

Balıkçılığın yaygın olarak yapıldığı denizlerimizde Kaya Balık Ağları firmamızın ürettiği kolay serpme ağ yaygın olarak kullanılır. Serpme ağlar ile balık tutmak pratiktir. Ağı suyun üzerine serptiğinizde yavaşça zemine iner. Bu sırada ağın altında olan balıklar ise içinde kalır ve avlanmış olur. Kaliteli misina serpme ağ yırtılmaz, delikler oluşmaz ve balık avlamaktan yüksek verim alınabilir.