Saçma Ağ

En kaliteli çemberli serpme ağ yani başka bir deyişle saçma ağı seçerken mutlaka doğru adresin tercih edilmesi gerekir. Balık ağı konusunda akla gelen ilk site de Kaya Balık Ağı firması olmalıdır. Sitemiz siz değerli balıkçılar için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli saçma ağları sunmaktadır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Saçma Ağ Özellikleri

Balık tutmak oldukça keyifli bir aktivite olsa da balık yakalayamama gibi durumlar da can sıkıcı hale gelebilir. Ancak Kaya Balık Ağı firmamızın ürettiği en kaliteli ve kullanımı kolay serpme ağ kullanarak bu sorunun yaşanmasını önleyebilirsiniz. Saçma ağ özellikleri is şu şekilde sıralanır:

  • Öncelikle hem misina serpme ağ hem de kalın ipli olarak çeşitleri vardır. Kullanım alanına göre balıkçının seçimine bırakılmıştır.
  • 10 mm’lik bir göz açığına sahip olması sayesinde özellikle derin sularda kolaylıkla tercih edilebilir.
  • Tescillenmiş kalitesi sayesinde dayanıklılığını kanıtlamıştır. Sudan çekme sırasında herhangi bir kopma veya zorlanma durumu yaşamanız mümkün değildir.
  • Özellikle gerildiği zaman bir anda büyüyüp genişleyen bir yapıya sahip olması en büyük özelliğidir. Böylelikle çekim sırasında size büyük kolaylık sağlar.

Uygun Fiyatlı Saçma Ağ Fiyatları

Donanımlı balıkçıların bir numaralı tercihi olan saçma ağı her balıkçı için göz bebeği konumundadır. Üstelik serpme fiyatları sitemiz içerisinde oldukça uygundur. Böylece bütçenizi zorlamaz ve kolay elde edebilmenizi sağlar. Özellikle balığın bol olduğu bölgelerde tercih edilmesi sayesinde yüksek sayılarda balık tutabilme imkanını sağlar.

Serpme ağ fiyatları diğer sitelere oranla firmamızda oldukça uygundur. Keyif amaçlı balık tutmak isteyen kişilerin bile ürüne ulaşabilmesini sağlar. Böylelikle balık tutmak sadece hayalde kalmaz ve gerçek bir hobi haline getirilebilir.

Serpme balık ağı tercihlerinizde bizi tercih ederek keyifli ve sorunsuz balık avının tadını çıkarabilirsiniz. Ülkemizde balık avı hem ticaret amaçlı hem de zevk amaçlı yapılıyor. Ayrıca her yaş grubundan da balık tutmaya hevesli kişiler bulunuyor. Huzur veren bu aktivite yapılırken en son istenecek şey huzur bozacak kalitesiz ağların kopması veya işe yaramamasıdır. Bunun önüne geçmek adına bizi tercih ederek balık avı sırasında herhangi can sıkıcı olayın yaşanması ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.