Saçma Balık Ağı

Saçma balık ağı günümüzde en çok kullanılan ürünlerden biri olmaktadır.

Balık tutma işlemi ağ ile yakından ilişkilidir. Özellikle saçma ağlar geniş bir yapıya sahip oldukları için denize atıldıkları zaman büyük oranda balık tutmaya yardımcı olmaktadır.

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Bu ağlar naylon ipliği ile üretilir. Ortalama olarak kullanılan bir serpme ağ ise 15 ve 18 mm arası bir mesafeye kadar gider.

Saçma ağ yani diğer adı ile serpme ağ 10 mm lik bir göz açığına sahiptir. Daha derin olan sularda tercih edilir. Ancak bunun yanı sıra birçok sulak alanda da rahatlıkla tercih edilir. Bu ağların en önemli özelliği iki parça halinde örülmesidir. Bu iki parça örüldükten sonra birbiri ile bütünleşir.

Kaliteli Saçma Balık Ağ

Saçma balık ağ sunduğu kalitesi ile ön plana çıkar. Birçok kullanıma elverişli bir yapı ortaya koyar. Zamanla kullanımdan kaynaklı tahrişe uğraması söz konusu olmaz. Birçok balığı aynı anda tutma kapasitesi olduğu için ipliklerin kopması gibi bir durum da meydana gelmez.

Serpme fiyatları da herkesin cebine uygun bir gelişime sahiptir. Fiyatlar uygun olduğu için birçok kişi rahatlıkla satın alınabilir. Özellikle balıkçılar tarafından daha çok satın alınmaktadır. Ancak balık tutmayı seven herkes bu ürüne sahip olabilir. Hem kullanımı pratik hem de kalitesi tescillenmiştir. Her kullanım için rahatlık ön plana çıkar.

Donanımlı Saçma Balık Ağ                   

Saçma balık ağ kalitesinin yanı sıra donanımı ile de ön plana çıkar. Öncelikle ağın gözleri balıkların kaçamayacağı kadar sığdır. Ayrıca gerildiği zaman bir anda büyüyüp genişleyen bir özelliği vardır. Denize atıldığı anda balıkları çekme gücü de yüksektir. Çekim aşamasında ipliklerde bir kopma ya da sorun meydana gelmez.

Mevcut olan serpme ağ fiyatları bu üstün donanım özelliğinin yanı sıra oldukça uygundur. Bütçeyi zorlamayan bir gelişim burada söz konusu olduğu için herkes rahatlıkla sahip olabilir. Serpme balık ağı deniz yüzeyinden aşağıya çok çökmeyen bir özelliğe de sahiptir. Deniz suyu içinde yayılma kapasitesi çok geniştir. Bu da ürünün balık tutma kapasitesini etkiler. 

saçma balık ağı