Sahibinden Satılık Serpme Ağ

Sahibinden satılık serpme ağ modelleri sayesinde platform üzerinden pratik bir şekilde serpme almak mümkündür.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ

Serpme ağ modelleri arasında yer alan çemberli serpme ağ  kaliteli olması ve geniş boyutta olması ile her zaman tercih edilebilir. Aynı zamanda suyun derinliklerine inmeyi başaran çemberli serpme ağlar okyanuslarda denizlerde ve göllerde de tercih edilebilir. Sağlam yapıda üretilmesinden dolayı uzun yıllar aynı kalitede kullanmaya devam etmek mümkündür. Pratik şekilde tercih edilebilir.

Serpme ağlar şimdilerde balıkçıların en çok tercih ettiği modellerin başında yer alıyor. Kaliteli olmaları ve pratik kullanım özelliği sunmaları açısından da sahibinden satılık serpme ağ avantajlı bir modeldir. Ayrıca serpme ağ seçenek ve çeşitte fazla olduğu için herkesin ihtiyacına göre bir model bulması mümkündür. Balıkçılar ve balık tutmayı hobi edinen herkes bu modelleri tercih edebilir.

Misina Serpme Ağ

En sık tercih edilen misina serpme ağ kaliteli dokuda olan seçenekler arasında yer alır. Misina dokusu sayesinde en dişli balıklarda bile kırılma gibi sorunlar yaşanmadan kullanıma uygundur. Ayrıca yırtılma gibi sorunlar yaşanmadan da hem küçük hem büyük tüm türdeki balıkları tutmaya yardımcı olur. Pratik şekilde atılarak kısa vadede daha fazla sayıda balık tutmayı sağlar. Kolay kullanım özelliğine sahiptir.

Kolay Serpme Ağ

Balıkçılara her zaman kolaylık sağlayacak kolay serpme ağ modelleri sayesinde balıkçılıkta kısa sürede daha fazla sayıda balık tutmak mümkün hale geldi. Yılın belirli dönemlerinde avlanma sezonu mevcuttur. Bu avlanma sezonlarında daha az emek göstererek daha fazla balık tutmak her zaman önem taşır. Bu yüzden de kolay serpme ağ kullanımı ideal bir modeldir. Aynı zamanda kolay kullanılır özelliğe sahip olması hızlı şekilde tercih edilebilmesi gibi pek çok avantajı bir arada sunar.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları genel olarak değişkenlik gösterir. Modele göre ürünün ebatına göre ve özelliklerine göre serpme ağ fiyatları belirlenir. Genel olarak bütün balıkçıların yararlanabileceği ekonomik bir fiyat aralığı sunulur. Böylelikle herkesin sahip olabileceği bu serpme ağları alabilir ve her zaman uygun fiyatlı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Kaliteli bir alışveriş yapabilir ve güvenle uzun yıllar aynı kalitede bu ağları kullanmaya devam edebilirsiniz.