Sahibinden Serpme Ağ

Şimdilerde balıkçıların en sık tercih ettikleri sahibinden serpme ağ alışveriş alanlarından biri haline geldi.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

7.300,00 7.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.450,00 2.750,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.250,00 

Çemberli Serpme Ağ

Serpme ağ modeli bu seçenekler arasında yer alan çemberli serpme ağ kaliteli ve her zaman tercih edilen modellerden biridir. Serpme ağ çeşitleri fazla olduğu için çemberli modeller en sık tercih edilenler arasında yer alır. Kaliteli dokuda üretilmiş olması her alanda tercih edilebilir olması gibi çok amaçlı bir üründür. Ayrıca hızlı şekilde atılarak kısa süre bekletildiğinde bile çok sayıda balık tutulmasına yardımcı olur.

Serpme ağların her biri balıkçılar açısından avantaj sağladığı için sık tercih edilen seçenekler arasında ilk başta yer alıyor. Bu yüzden de sahibinden üzerinde yer alan serpme ağlar pek çok balıkçı ya da balık tutmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Sahibinden üzerinde birbirinden farklı ağ seçenekleri mevcuttur.

Misina Serpme Ağ

Ağ modelleri arasında her zaman tercih edilen misina serpme ağ kaliteli dokuda olan seçeneklerden biridir. Misina dokusu ile üretildikleri için yırtılma kokmaya ya da deformasyon gibi sorunlar yaşanmadan kullanıma uygundur. Ayrıca misina serpme ağlar geniş ebatlı üretilmelerinden dolayı da suya atıldığında derinliklere kadar inebilen özelliğe de sahiptir. Bütün balıkları kısa sürede çekerek avlar.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ kullanımı sayesinde şimdilerde balıkçılar daha az yorularak kısa sürede daha fazla balık tutma imkanına sahip oluyor. Böylelikle bu kolay serpme ağ sayesinde balıkçılıkta ilerleyebilir ve zamanı çok daha verimli değerlendirebilirsiniz. Avlanma dönemleri ve sezonu başladığı zaman daha fazla kazanç elde edebilme amaçlı çok sayıda balık tutmak gerekir. Serpme ağlar sayesinde de bu durumu başarmak mümkün olur.

Serpme Ağ Fiyatları

Modele göre değişkenlik gösterse de serpme ağ fiyatları genel olarak ekonomik fiyatlarla ve herkesin alabileceği bütçe ile sunulur.  Böylelikle kolaylıkla bu modellere sahip olabilir hem uygun fiyatlarla hem de işlevli olan bu seçeneklerle alım gerçekleştirebilirsiniz.  Serpme ağlar kaliteli üretilmesinin yanı sıra uygun fiyatlarla sunulduğu için her anlamda pek çok avantajlı bir arada sunuyor. Bütün balıkçıların ya da balık tutan kişilerin yararlanabileceği fiyat aralığı ile sunuluyor.