Satılık Balık Ağı

Özellikle balıkçılar ve balık tutmayı hobi edinmiş kişilerin ihtiyaç duyduğu satılık balık ağı olarak ilanlarda sunulur. Balık ağlarında birbirinden farklı modeller bulunduğu için herkesin tercih edebileceği seçenekler vardır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ

En çok tercih edilen çemberli serpme ağ satılık ağ seçenekleri arasında yer alır. Bu modeller büyük boyutta olması ile birlikte hızlı kullanım özelliği sunmasıyla avantaj sağlar.

Balık ağlarının her biri farklı çeşitlerde sunulduğu için özellikle hızlı tutmak isteyen kişiler serpme ağları tercih edebilir. Bu ağlar sayesinde daha hızlı balık tutmak ve daha fazla sayıda balığa ulaşmak mümkün olur.  Ayrıca hem küçük hem de büyük bütün balıkları tutmak konusunda da etkilidir.

Balık avlanma dönemleri yılın belirli zamanlarında serbesttir. Genellikle kısıtlı dönemler olduğu için bu dönemleri verimli geçirebilmek balıkçılar açısından çok önemlidir. Bu yüzden de serpme ağ kullanmak her zaman avantaj sağlayarak bu dönemlerde daha fazla balık tutmayı sağlar.

Misina Serpme Ağ

Kaliteli esnek dokusu ile misina serpme ağ küçük büyük tüm balıkların pratik şekilde tutulmasına yardımcı olur. Aynı şekilde serpme ağlarda en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Balıkları daha hızlı tutmak konusunda yardımcı olmasıyla ve doku olarak sağlam olması ile de her zaman tercih edilebilir. Avantajları sayesinde güvenli kullanım özelliği sunar.

Kolay Serpme Ağ

Kullanım özelliği açısından kolaylık sağlaması kolay serpme ağ pratikliği ve hızlı şekilde daha fazla verim alabilmeyi sunması ile oldukça avantajlıdır. Avantajlardan yararlanmak isteyen balıkçılar serpme ağları her zaman tercih edebilir. Bir yandan daha sağlam bir yapıya sahip olması ve tüm tutmak açısından uygun olması ile de iyi bir üretime sahiptir.

Serpme Ağ Fiyatları

Uygun fiyatlarla sunulması ve birbirinden farklı her bütçeye hitap eden çeşidi ile serpme ağ fiyatları kategorileri içerisinde belirlenen ürünler güvenle tercih edilebilir. Fiyat aralığı Sunulurken bütün serpme ağ modellerine göre belirlenir.

Serpme ağlarda ebatlarda boyutun üretim dokusunun ve pek çok detayın önemi vardır. Böylelikle farklı fiyat aralığı sunulduğu için herkesin alım gücüne uygun olacak pek çok seçenek mevcuttur.