Satılık Saçma

Balıkçılıkta serpme balık ağı modellerinin yeri ayrıdır. Balık avında serpme ağlar, birçok balıkçı için önemli bir avlanma aracı olarak kabul edilir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Serpme Ağ Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Serpme balık ağı satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerin başında balık türü ve boyutu gelir. Hangi balık türlerini hedeflediğinizi ve ne tür bir boyut aralığına odaklandığınızı belirlemeniz gerekir. Farklı balıklar için farklı ağ tipleri ve göz aralıkları daha etkili olabilir. Bununla birlikte ağın malzemesi, ağın dayanıklılığına, esnekliğine ve kullanım amacına etki eder. Ağın boyutu ve göz aralığı, hedeflediğiniz balıklara bağlı olarak seçilmelidir. Bunlar dışında;

  1. Avlanacağınız yerin özellikleri ve su koşulları, seçeceğiniz serpme ağını etkiler. Derin sularda, açık denizde veya kıyıda kullanılmak üzere farklı tasarımlar ve özellikler vardır.
  2. Serpme ağın nasıl kullanılacağını ve nasıl atılacağını anlamak önemlidir. Ağın kullanımı kolay olmalıdır ve balıkçının ağı rahatlıkla yönetebilmesi gerekmektedir.
  3. Kaliteli malzemelerden yapılmış ve sağlam bir yapıya sahip olması önemlidir. Çünkü bu, uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarını sağlar. Güvenilir bir marka olan Kaya Balık Ağları’nın serpme ağları, oldukça iyi kalitede ürünlerdir.

Serpme Ağ Fiyatları

Balıkçılık ihtiyaçlarına uygun bir serpme ağ satın alırken serpme ağ fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Serpme fiyatları üzerinde en büyük rolü, ağın boyutu ve göz aralığı oynar. Hedeflenen balık türüne ve avlanma koşullarına bağlı olarak boyut ve göz aralığı değişir. Daha büyük ve karmaşık tasarımlı ağlar, genellikle daha pahalıdır. Uzun süreli ve yoğun kullanıma dayanabilecek şekilde tasarlanmış olan Kaya Balık Ağları ürünlerinden en çok talep görenlerden bazıları şunlardır:

. Bunun için en geçerli neden, serpme ağların, bir seferde geniş bir alanı kapsayabilmesidir. Bu, daha büyük bir av potansiyeli sunar ve diğer avlanma yöntemlerine kıyasla daha etkili olabilmektedir. Tamamen el örgüsü olan saçma tor veya serpme tor da, serpme ağlar içerisinde fazlasıyla rağbet gören modellerdendir.

Serpme balık ağı, çeşitli boyutlarda ve türlerde balıkları hedefleme yeteneğine sahiptir. Ağın boyutu ve göz aralığı ayarlanabilir ve bu da, farklı balık türlerine uyum sağlar. Deniz, göl, ırmak ve baraj gibi su üstü balıkçılığında hızlı ve kolay kullanımı sayesinde balıkçılar, verimli bir şekilde avlanabilir. Kolay serpme ağ satın almayı düşünüyorsanız, satılık saçma için güvenilir ve uygun fiyatlı Kaya Balık Ağları firmamız tek adresinizdir. Balıkçılık amacınıza ve tercihlerinize uygun bir seçenek mutlaka vardır.

  • Çemberli Serpme Ağ
  • El Örmesi Serpme Ağ
  • Gümüş Yemlik Serpme
  • Misina Torba İp Serpme
  • Zincirli İp Örgü Serpme Ağ
  • Komple Misina Serpme Ağ
  • İp Örgü Deniz Serpme Ağ