Satılık Serpme Ağları Antalya

Satılık Serpme Ağları Antalya Balık avlamayı keyifli ve kolay hale getiren serpme balık ağı kullanımı artmaya devam ediyor.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Serpme Ağ Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Deniz, göl, baraj gölü, derelerde farklı cinslerde balıklar yaşar. Bu balıkların türüne ve suyun özelliğine uygun serpme ağların kullanılması gerekir. Doğada keyifli zamanlar geçirmenin en güzel yolu balık avlamaktır. Misina serpme ağ ve diğer serpme ağların fiyatlarının belirlenmesinde şu noktalar öne çıkar:

  • Serpme ağın üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi
  • Ağın ve gözeneklerinin büyüklüğü
  • Serpme ağın türü ve özellikleri
  • Kolay deforme olmayarak uzun yıllar kullanılabilmesi
  • Bakımının ve temizliğinin pratik olarak yapılabilmesi
  • Çok ağır olmaması ile taşınması için ayrıca bir araca ihtiyaç duyulmaması

Serpme Ağ Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Serpme ağ fiyatları balık avlamaya başlamak isteyen kişilerin araştırdıkları konular arasında yer alır. Oysa serpme ağlar arasından seçim yaparken ağın fiyatı kadar önemli olan nokta kaliteli olmasıdır. Bilindiği gibi balık ağları sürekli su ile temas ederler. Satılık Serpme Ağları Antalya Bundan dolayı da kalitesiz malzemeden üretilen ağların kısa sürede deforme olması kaçınılmaz olur. Delinen, yırtılan ağlar atılsa dahi balıklar bu deliklerden kaçar ve verilen emek boşa gider.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamızda serpme fiyatları bütçe dostu olarak yer alır. Denizde, gölde, baraj gölünde ve derede çok sayıda balığı bir kerede avlamanızı sağlayacak serpme ağları bulabilirsiniz. Çemberli serpme ağ ve diğer ağlarımızla beklentilerinizin üzerine çıkan balık avlama deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Balık avlamaya başlamak isteyen kişiler için uygun fiyatlı satılık serpme ağlarını Kaya Balık Ağları firmamız sunuyor. Fiyatlarımızın uygun olmasının yanında ayrıca ürünlerimizin kaliteli olmasına da önem veriyoruz. Kaliteli aynı zamanda kullanımı kolay olan ağlarımız ile balıkçılığa amatör olarak başlasanız dahi profesyonel olarak devam edebilirsiniz.

Kolay serpme ağ kullanıcılarına önemli avantajlar sunar. Ağı serpmek ve toplamak son derece pratiktir. Bir kez serpildiğinde çok sayıda balığın aynı anda avlanması mümkün olur. Üretimini yaptığımız bütçe dostu ağların bakımı da son derece pratiktir. Kullanım sonrası durulanması ve asılarak kurutulması yeterli olur.