Satılık Serpme Ağları

Serpme balık ağları balık avcılığında üstün fonksiyonelliği ile bilinen ve işlevselliği nedeniyle sıklıkla tercih edilen balık avı ekipmanları arasında yer almaktadır. Serpme ağ fiyatları;

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Serpme Ağ Kullanım Alanları

Serpme ağlar farklı işlevsellik özelliklerine göre farklı tasarımlarda üretilmektedir. Serpme ağ seçenekleri arasında ise en çok kullanılan ağlar;

Serpme Ağ Çeşitleri;

Bu ağlar kıyı balıkçılığında, ticari balıkçılıkta, tekne balıkçılığında, profesyonel balık avında ve hobi amacıyla yürütülen balık avında kullanılmaktadır.

  • Ağın yapıldığı malzemenin kalitesine
  • Ağın yapımında sarf edilen işçiliğe
  • Ağın boyutlarına
  • Ağın teknik özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Tercih edilecek serpme ağın hedeflenen balık ağına uygun olması yüksek verimlilikte avlanmanın sağlanmasında etkili olmaktadır. Serpme fiyatları araştırılırken satın alınacak ağın markası ve üretici firması mutlaka dikkate alınmalıdır. Uzun ömürlü bir kullanım için yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretimi yapılan ağların ekonomik avantajlar ile satın alınması gerekmektedir.

Çemberli serpme ağ kolay bir kullanım sunduğu için zamandan tasarruf etmek isteyen balıkçılar tarafından tercih edilmektedir. Profesyonel balık avında en çok tercih edilen el örmesi ağlar ise diğer ağlara nazaran daha uzun süre kullanım sunmaktadır.

Serpme Ağ Kullanımının Avantajları

Tek seferde daha fazla balık yakalamayı mümkün kılan serpme ağlar, çevre dostu olarak bilinmektedir. Bu ağlar deniz tabanında bulunan farklı balık türlerinin yakalanmasında kullanılmaktadır. Bu nedenle kullanılan ağır balık ekosistemine zarar vermemesi gerekmektedir.

Kolay serpme ağ modelleri basit işlemler ile serpilerek toplandığı için balık avcılığında amatör olan kişilerin bile kolaylıkla balık avlamasını sağlamaktadır. Misina serpme ağ modelleri ise geleneksel balık avında sıklıkla kullanılan misinanın ağlara yerleştirilmesi ile üretilmektedir.

Serpme ağlar ekonomik çözümler ürettiği için her türlü balık avcılığında tercih edilen av ekipmanları arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü bir kullanım için son teknolojik malzemeler kullanılarak üretilen bu ağlar firmada uygun fiyat seçenekleri ile satılmaktadır.