Satılık Serpme Fethiye

Serpme balık ağı amatör ve profesyonel bütün balıkçılar tarafından tercih edilen ağlar arasında yer alır. Fethiye, Ege denizine kıyısı olan balıkçılığın çok fazla yapıldığı bir ilçedir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

7.800,00 8.200,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.150,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.750,00 

Pratik Kullanımlı Serpme Ağ Özellikleri

Balık avlamak için ağ satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. Bu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde alacağınız sonuçtan memnun olabilirsiniz. En önemlisi misina serpme ağ kullanacağınız suyun özellikleridir. Deniz, göl ve akarsular için farklı özellikleri olan ağlarımız bulunur. Siz de buna uygun ağı seçerek alabilirsiniz. Bütçe dostu olan serpme fiyatları ayrıca şu özellikleri ile öne çıkarlar:

  • Kullanımları son derece pratiktir, özel bir eğitime ihtiyaç duymadan kullanılır
  • Kaliteli malzemeden üretilir deforme olmadan uzun yıllar kullanılır
  • Gözenekleri küçüktür, bu şekilde balıkların gözenekler arasından kaçması mümkün olmaz
  • Kolayca geniş bir yüzeye yayılır bu şekilde çok sayıda balığın tek bir kerede avlanması mümkün olur
  • Ucunda olan halatı ile kolayca çekilir ve büyük çaba harcanmasına gerek kalmaz

Serpme Ağ Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Serpme ağ fiyatları belirlenmesinde birçok özellik etkili olur. Bunlardan en önemlisi ağın boyutlarıdır. Serpme ağ seçerken siz de ihtiyacınızı karşılayacak boyutta olmasına önem vermelisiniz. Bunun yanında fiyatın yanında kalitesine de dikkat edilmesi gerekir. Fiyatı ucuz olan ama kısa sürede deforme olarak kullanılamayan ağları almanın bir avantajı olmaz.

Çemberli serpme ağ kalitesi, pratikliği ile öne çıkmayı başarır. Denizde, göllerde, nehir ve derelerde serpme ağ ile profesyonel bir balıkçı gibi balık avlayabilirsiniz. Ürünlerimizi tercih ettiğiniz takdirde kullanımlarının son derece kolay olduğunu görebilirsiniz.

 Deniz balıkçılığına uygun misina serpme ağ farklı büyüklükte ve ağırlıkta olarak firmamız tarafından üretilir. Ekonomik bütçelerle ürettiğimiz serpme ağları alabilir ve bir kerede çok sayıda balık yakalamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Kaya Balık Ağı firmamızın bütün ürünleri üst düzeyde kaliteli olmaları ile dikkat çeker. Bu şekilde ürettiğimiz kolay serpme ağ çeşitlerini tercih ettiğiniz takdirde uzun yıllar kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Böylece her yıl balık avlamaya devam etmek için yeniden ağ satın almanıza gerek kalmaz.