Serpme Ağ 6 Kg

Serpme ağ 6 kg modeli oldukça kullanımı kolay ve uzun süreli kullanım sağlayan bir üründür. Ağların çeşitlilikleri balıkçılara birçok seçenek sunar.

Serpme Ağ Çeşitleri

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Serpme ağ modelleri balıkçılara oldukça kolay bir kullanım sunar. Kolay olmasının sebebi balıkların yakalanmasında çok efor gerektirmemesidir. Bu nedenle birçok balıkçı tarafından tercih edilir.

Balıkların kolay ve çok tutulması sayesinde bu işe yeni başlayanlara da motive edici bir yöntem olmuştur. Taşıma kolaylığı ve gelişmiş işlevleriyle çok fazla tercih edilen bir üründür. Bu ürün, genellikle balıkçılığı meslek edinen kişiler tarafından daha çok kullanılır. Türkiye’de de balıkçılığın gelişmiş olmasıyla beraber oldukça kullanımı fazladır. Üründe kullanılan misinalarda oldukça kalitelidir.

6 Kg Serpme Ağ Modeli

Serpme ağ  model, taşıması ve kullanışlılığı ile balıkçıların göz bebeği haline gelmiştir. Misinalarının kalitesi ve uzun süreli kullanım sağlamasıyla da birçok balıkçı tarafından tercih edilir. 6 kg olması da daha fazla balık yakalanmasını sağlar. Çok ağır olmaması da ürünün bir yerden bir yere taşınmasını kolaylaştırır.

Serpme balık ağı çeşitlilikleri ile balıkçılara birçok seçenek sunar. Bu ağ modelleri kilolarına, genişliklerine ve misinalarının kalitesine göre farklılık gösterir. Bu kadar çeşitliliğinin olması balıkçıların işini kolaylaştırmıştır. Ağların özelliklerine ve çeşitliliklerine göre de serpme fiyatları değişiklik gösterir. Fiyatlar genellikle modellerin farklılığına göre değişebilmektedir.

Serpme Ağ 6 Kg Fiyatları

Serpme ağ fiyatları satılan ve alınan yerlere göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlar arasındaki fark genellikle misinanın kalitesine, ağın boyutuna ve kilosuna göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda bu kalite ve uzun süre kullanım sağlamasıyla balıkçılık sektöründe uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. Fiyatlar arasındaki farklılık çok fazla değildir. Serpme ağ fiyatları arasında çok fazla farklılık olmadığı için alıcı içinde tercih yapmak kolay olacaktır.

Serpme ağlarda misinanın kalitesi oldukça önemlidir. serpme ağ modelinin de misinası oldukça kalitelidir ve uzun süreli kullanım sağlar. Bu özellikleri sayesinde birçok balıkçı tarafından tercih edilir bir ürün haline gelmiştir. Ağlar da kullanılan misinalar kaliteli olduğu içinde uzun süreli kullanım sağlar.