Serpme Ağ 7 kg Fiyatları

Serpme ağ 7 kg fiyatları kilo baz alınarak değişim gösterir. Yani ürünün kilo bazında ağırlığı yükseldikçe fiyatı da artar. 

Ancak bu durum genel fiyat yapısının yüksek olduğunu göstermez. Sadece ürünün büyüklüğü ve kapasitesi göz önünde tutularak fiyatta değişim yaşanır. Bu değişim ise cebi zorlayan bir değişim değildir.

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Serpme ağ fiyatları kaliteden bağımsız olacak şekilde ortaya çıkar. Fiyatlar ürünün en küçük boyutundan en büyük boyutuna kadar ufak çaplı değişim gösterir. Ancak kalite her ürün için aynı kalır. Ürünler birçok darbeye karşı dayanıklı bir şekilde tasarlandıkları için kullanım açısından da kolaylık sağlanır.

Sağlıklı Serpme Balık Ağ

Serpme ağ 7 kg fiyatları sadece fiyat açısından değil sağlık açısından da öne çıkar. Sağlıklı olan bu ürünler uygun fiyat aralıkları ile cebe hitap eder. Ağlar tasarım aşamasında kanserojen içermeyen maddelerden üretilir. Bu yüzden kullanım aşamasında güvenilir bir özellik ortaya koyarlar. Bu ürünlere elle çok temas edildiği için sağlıklı ve güvenilir olmaları önem taşır.

Öne çıkan serpme fiyatları da bütçeyi zorlamayacak şekilde satışta yerini alır. Sağlık açısından daha önceden birçok testten geçen ürünler onaylı olacak şekilde piyasaya sürülür. Böylece gönül rahatlığı içinde kullanılacak bir ürün dünyası oluşturulur. Balıkçılar için hem sağlıklı hem de uygun fiyatlara sahip olan bu ürünler daha çok tercih edilir.

Dayanıklı Serpme Balık Ağlar

Bu alanda mevcut olan her ürün dayanıklılık açısından gerekli onayı almıştır. Serpme balık ağ 7 kg aralığında bir genişliğe sahip olmasına rağmen dayanıklılık açısından ön plana çıkar. Genelde büyük çaplı ürünler dayanıksız olur. Ancak bu alandaki 7 kg ve üzerinde olan her ürün dayanıklı bir yapıyla üretilir.

Serpme ağ fiyatları arasında en uygun ürüne ulaşılıp dayanıklı birçok ağa sahip olunabilir. Özellikle serpme ağlar çoklu kullanıma elverişli oldukları için dayanıklı yönlerini kullanıcılarına sunarlar. Gün boyu sık aralıklarla kullanılmış olsa dahi ipliklerde aşınma ve yırtılma meydana gelmez. Bu da ağı uzun süreye varan bir kullanımla ön plana çıkarır. 

Serpme Ağ 7 kg Fiyatları