Serpme Ağ 7 Kg 

Serpme ağ 7 kg olarak da satılmaktadır. Bu ağ, orta ağırlığa sahip balık ağlarından biri olmaktadır. 

Serpme Fiyatları

Genellikle 7 kg olan bir serpme ağ, birçok suda kolaylıkla kullanılabilir. Ancak isteğe bağlı olarak daha büyük ya da daha küçük olan modelleri de bireyler tarafından tercih edilebilir.orta bir boyuta sahip olduğu için kullanım açısından da geniş özellikler barındırır ve daha çok balık yakalanmasına imkan sağlar.

Serpme ağ alanı içinde çok fazla yer bulan serpme ağ modeli ile bireyler istedikleri miktarda balık yakalayabilirler. Denize atıldığı anda onlarca balığı tek seferde tutma ve çekme gücüne sahiptir. Muhafaza gücü oldukça geniş olduğu için tek seferde onlarca balık yakalanır.

Serpme Ağ 7 Kg Özellikleri

Serpme ağların kullanıcı açısından geniş özellikleri bulunur. Serpme ağ geniş göz seçeneklerine sahiptir ancak bu gözler ince iplerle örülüdür. Bu yüzden en küçük bir balık bile bu gözlerden kaçamaz. İplikler ince olmasına rağmen dayanıklı bir naylondan yapılır. Naylonlar elle temas ettiği için kesici değildir.

Serpme fiyatları da kullanıcıların rahat bir şekilde tedarik etmeleri bakımından oldukça uygundur. Her bütçeye hitap eden fiyat aralığı mevcuttur. Ürünler oldukça da pratik bir şekilde kullanılır. Denize atıldığı zaman yayılma hızı da oldukça fazladır. Deniz yüzeyinde birbirine geçme ya da toparlanma durumu yaşanmaz. Anında su yüzeyini kaplayıp serilir.

Kaliteli Serpme Ağ 

Serpme ağ kaliteli olması ile ön plana çıkar. Çok uzun süre kullanılsa bile kaliteden taviz vermez. Zamanla tahriş olması ya da hasara uğraması gibi bir durum da meydana gelmez. Kaliteli olduğu için balıkları muhafaza etme esnasında ezme durumu yaşatmaz. Oldukça hafif ve kullanışlı bir üründür.

Serpme ağ fiyatları da bu kapsamda cebi yormayan bir özelliğe sahiptir. Ürünler en zorlu sulara karşı bile dayanıklıdır. Balıklar tutulduktan sonra çekim aşamasında ipliklerde kopma meydana gelmez. İplikler ince olmasına rağmen birçok darbeye ve ağırlığa karşı dayanıklıdır. Böylece tek bir fiyat üzerinden kaliteli bir ürün kullanıcılarına sunulur. Tek bir ürün ile kısa sürede onlarca balık yakalanabilir.

Serpme Ağ 7 Kg