Serpme Ağ Boyutları

Serpme balık ağı farklı tasarımlarda ve boyutlarda üretilen balık avlama ekipmanlarıdır. Dayanıklı malzemelerden üretimi gerçekleştirilen bu ürünlerin farklı boyut seçenekleri ile piyasaya sunulması kişisel ihtiyaçların ve hedeflerin daha konforlu bir biçimde yerine getirilmesini sağlar.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Kolay taşınabilmesi ve esnek tasarımları sayesinde farklı balıkçılık faaliyetlerinde kullanılabilir.

  • Ticari balıkçılık
  • Kıyı balıkçılığı
  • Amatör balıkçılık gibi alanlarda avlanmak isteyen kişiler bu ürünleri tercih etmektedir.

Balıkçılık endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bu ürün farklı tasarımları ile farklı açılım, boy ve çap büyüklüklerini kullanıcılara alternatif olarak sunmaktadır. Serpme ağ fiyatları boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Fiyat konusunda belirleyici kriterler arasında yer alan boyut kişisel ihtiyaçlar ve hedefler ile doğru orantılı olmalıdır.

Serpme Balık Ağlarının Özellikleri

Suya dayanıklı malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleştirilen bu ürünler uzun ömürlü olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Çeşitli balık türlerinin yakalanabilmesi için farklı boyutlarda üretilen bu ürün, her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte üretilir.

Hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilen ürün, esnek bir kullanım sunar. Çemberli serpme ağ üretiminde çemberin yapıldığı malzeme, taşınma kolaylığı sunmak için olabildiğince hafif malzemelerden seçilir.

Kolay serpme ağ kullanımı ağı açarken ve toplarken kullanıcıyı zorlamadığı için son derece pratik bir işlev gerçekleştirilmesini sağlar. Bu işlevsellik kullanıcı için zaman kayıplarının ortadan kaldırılması anlamlarını da barındırır.

Kaliteli Serpme Balık Ağı

Olabildiğince geniş alana yayılarak tek seferde birçok balığı aynı anda yakalama fırsatı sunan bu ağlar maliyetin minimum düzeye çekilerek yüksek kâr oranları ile balık yakalanmasını sağlar. Diğer balık avı yöntemlerine nazaran daha kolay bir kullanım sunuyor olması bu ağların balıkçılar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Serpme balık ağı tercih ederken dikkat edilmesi gereken hususlar mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Kalite kullanıcı için ilk öncül olmalı, kaliteli bir ürünü uygun fiyatlardan satın almak ise kullanıcının ekonomik ve kârlı bir alışveriş yapmasını sağlamalıdır.

Serpme fiyatları ağın markasına, üretim yapan firmaya, ağın büyüklüğüne ve üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Ağ satın alırken salt fiyat odaklı karar vermemek tercihin kaliteden yana yapılması uzun müddet ağın konforlu bir kullanım sunmasını sağlayacaktır. Firmamızdan alacağınız uygun fiyatlı ve kaliteli serpme ağları yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

serpme ağ boyutları

serpme ağ boyutları