Blog

Serpme Ağ Boyutları

serpme ağ boyutları

Serpme Ağ Boyutları

serpme ağ boyutları

serpme ağ boyutları

Serpme ağ boyutları özellikle balıkçılar tarafından ön plana çıkar. Balıkçılar genellikle geniş boyutlu ağları tercih ederler. 

Geniş boyutlu ağlar kilo bazında da 7 kg’mın üzerinde olur. Büyük ağlar balık tutma konusunda ön plana çıkar. Ancak sadece balıkçılar değil balık tutmayı seven kişiler de büyük ağları kullanabilir.

Serpme ağ boyutları 3 metreye kadar uzanır. Ancak standart boyut olarak 3.5 metre ön plana çıkar. Balık tutmayı hobi haline getiren kişiler için bu boyut 3 metrenin de altına iner. Balıkçılar için en az üç metre olacak şekilde seçim yapılır. Balık ağları ne kadar geniş ve büyük olursa balık tutmak o kadar kolay ve sayıca fazla olur.

Kaliteli Serpme Ağlar

Kaliteli olan ağlar boyutları baz alınarak seçilir. Serpme ağ boyutları kaliteden taviz vermeden çeşitlenir. Kaliteli olan bu ürünler dayanıklılığı ile ön plana çıkarlar. Alındığı zaman uzun yıllara varan bir kullanım devreye girer. Kalitesiz bir ürün kısa sürede kullanımını yitirir. Özellikle balıkçılar açısından kalite ilk sırada yer alır.

Serpme fiyatları kalite ile bağlantılı değildir. Yani fiyatı düşük olan bir ürün kalitesiz olmaz. Bu alanda mevcut olan her ağ çeşidi yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Her biri kalite açısından tescil edilerek satışa konur. Yani gönül rahatlığı içinde satın alınabilir.

Güvenilir Serpme Ağlar

Serpme ağ ile ön plana çıksa da güvenilir bir kullanıma sahipler. Kullanım aşamasında en ufak bir sorun yaşanmaz. Oldukça rahat ve pratik bir kullanım sunar. Sağlık açısından da güvenilir olduğu için herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle kullanım aşamasında kişiyi yormadığı için daha çok ön plana çıkar.

Serpme ağ fiyatları da bütçeyi yormayan hatta bütçeye destek veren bir uygunluğa sahiptir. Balıkçılığı hobi haline getiren herkes için bile rahatlıkla kullanılır. Serpme balık ağı ile balık tutmak artık daha keyifli ve pratiktir. Uzun bir süre beklemeye gerek kalmadan çok kısa bir sürede onlarca balık tutulabilir. Oldukça eğlenceli bir balık tutma işlemi kullanıcısını bekler.