Serpme Ağ Çeşitleri

Serpme balık ağı, balık avcılığı için son derece uygun olup farklı özelliklerde üretilerek kullanıcısına fonksiyonel çözümler sunar.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Balık ağı kullanımı balık avcılığında kullanılan en eski yöntemler arasında yer almaktadır. Serpme ağ çeşitleri şunlardır:

  • Çemberli kolay serpme
  • İp örgü serpme
  • Misina serpme ağ
  • Zincirli misina serpme ağ
  • Zincirli ip örgü serpme ağ
  • Misina torba ip serpme
  • Gümüş yemlik serpme
  • El örmesi serpme ağ

Bu ürünler kullanım alanlarına ve beklenen hedeflere göre tercih edilmelidir. Serpme ağ fiyatları kıyaslanırken ağın yapıldığı malzemenin kalitesi mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Kaliteli malzemelerden yapılmış bir ağ uzun müddet sağlamlığını koruyacaktır.

Serpme Ağların Avantajları

Yüksek potansiyelli avcılık deneyimleri için kullanılan serpme ağlar tek seferde yüksek oranlarda verimlilik elde edilmesini sağlamaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile satın alınacak olan bu ağların kullanımı son derece kolay olduğu için pek çok balık avcısı tarafından tercih edilmektedir.

Çemberli serpme ağ üretimlerinde kalite standartlarını en iyi şekilde uyguluyor ve yüksek standartlarda ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Çemberli serpme ağlar kendi içerisinde kilogramlarına göre gruplandırılmış olarak üretilmektedir. İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda bir ürün seçerek pratik bir biçimde balık avlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kolay serpme ağ serpilmesi ve toplanması son derece basit olduğu için profesyoneller ve hobi amaçlı kullanıcılar için zaman tasarrufu sağlar. Yüksek verimliliğin kısa zaman içerisinde hayata geçirilmesi özellikle ticari amaçlarla balık avlayan kişiler için büyük avantaj sağlamaktadır.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme balık ağı geniş alanlarda balık avı için en ideal üründür. Avlanılacak alanda bulunan balıkların büyüklüklerine göre tercih edilecek olan örme büyüklüğü yüksek verimlilikte potansiyellerin elde edilmesini sağlamaktadır.

Serpme fiyatları ağın yapımında kullanılan malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Üretimde yeni nesil teknolojilerin işleniyor olması ağın uzun ömürlü olmasını sağlayan en önemli faktördür. Serpme ağ satın alırken ağın üretildiği hammaddelerin mutlaka bilinmesi gerekmektedir.

Bu ağlarda büyüklük fiyatı etkileyen bir diğer özellik olarak bilinmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile istediğiniz ölçülerde kaliteli ağlara sahip olmak için firmamızın müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

serpme ağ çeşitleri

serpme ağ çeşitleri