Serpme Ağ El Örgüsü

Serpme ağ el örgüsü dayanıklı ve kullanışlı yönü ile ön plana çıkar. Denizlerde ırmaklarda ve derede yani sulak olan her yerde rahatlıkla tercih edilip kullanılabilir. Su içinde tüm deniz canlılarının darbelerine karşı geliştirilen bir yapıya sahip olduğu için kolaylıkla tahriş olmaz.

Serpme ağ özellikle uzun süreli kullanımlar için ön plana çıkar. Burada bir el işçiliği söz konusudur. Bu yüzden ismi de el örgüsü olarak geçer. Ürün içinde kullanılan ağların sıklığı ve dayanıklılığı bile ürünün kalitesini ortaya koyar. Özellikle çoklu kullanıma elverişli bir yapıya sahip olduğu için balıkçılar tarafından çokça tercih edilir.

Serpme Ağ El Örgüsü Fiyatları

Serpme ağ fiyatları fiyat açısından da bütçeyi zorlamayacak bir gelişime sahiptir. Birçok kişi tarafından rahatlıkla alınabilir. Fiyat bazında el örgüsünün değişimi de söz konusudur. Ancak bu değişim ürünün büyüklüğü ile alakalı bir durumdur. Kullanım açısından daha büyük olan ürünler fiyat bakımından da biraz yüksek olur.

Serpme fiyatları en küçük 4 kg ve en büyük 9 kg olacak şekilde değişim gösterir. Ancak bu değişim fiyatı da etkiler. Fiyatlar kendi içinde değişim yaşasa da bu değişim büyük çaplı değildir. Üstelik el emeği olan bir ürünün fiyatı da paha biçilemez. Kalitesi ise birinci sınıf olma özelliğini taşır.

Dayanıklı Serpme Ağ El Örgüsü

Serpme ağ dayanıklı ve kullanışlı yanı ile tercih edilir. Kolay bir kullanıma da sahip olduğu için anında denize atıp çekim işi yapılabilir. Dayanıklı oldukları için uzun süre denizde kalsalar bile tahrişe uğramazlar. Küçük ve büyük olan tüm deniz canlılarını tutmada elverişli bir yapıya sahiptir.

Serpme ağ fiyatları dayanıklı ve kaliteli olan bu ürünler üzerinde yüksek olarak algılansa da sahip olduktan sonra uzun süreli kullanımı kullanıcılarına sunar. Ürüne sahip olduktan sonra garantili kullanım süreci devreye girer. Serpme balık ağ ile günlük olarak işlem yapma yetkisi de kullanıcıya sunulur. İplik kısmının kolaylıkla sökülmesi ve aşınmaya uğraması gibi bir durum da yaşanmaz. 

Serpme Ağ El Örgüsü