Serpme Ağ Fiyatları En Ucuz

Serpme ağ fiyatları en ucuz balık tutma yöntemlerinden biri olmaktadır. Bu sebeple en çok tercih edilen balık tutma aracı olarak da bilinmekte olan serpme ağlar, birçok avantaj sağlamaktadır. Kullanıcılar, ağ tercihlerini kullanım alanlarına göre tercih edebilirler. Böylece ihtiyaçlarına uygun olarak en ucuz ağ modelini seçebilmekte zorlanmayacaklardır.

Balık ağı seçimleri, önemli olan detaylardan bir tanesidir. Balık tutmak için başarı elde edilmesi için en önemli unsurlar arasındadır. Bu nedenle, uygun ve ucuz fiyatların tercih edilmesinin yanı sıra aynı zamanda kaliteli ürünleri de almak av için önem taşır. Serpme ağ fiyatları, ürün malzemeleri, markası, örme tipi ve benzeri unsurlara göre değişkenlik göstermektedir.

Serpme Ağ Modelleri Nelerdir?

Serpme ağ fiyatları en ucuz ürün tercihinin yanı sıra aynı zamanda modelinin de doğru seçilmesi gerekmektedir. Çünkü kullanım alanları olarak ağ tipleri değişkenlik gösterir. Bu ağlar ile balık avı son zamanlarda çok sık yapılmaktadır. Ayrıca genel olarak da serpme ağ, naylon ipinden üretilmektedir. Bu durumun sebebi ise naylonun kolayca eskimemesidir.

Ürünlerin malzeme yapıları serpme fiyatları oranında etkilidir. Bunun yanı sıra farklı amaçlar için farklı ip malzemelerden üretimi sağlanmış modeller mevcuttur. Genel olarak, kullanım sağlanan modeller, 15-18 mm ile 6-7 numaralı iplerden yapılmıştır. Bu özelliklerin yanı sıra büzmeli modeller 6 numaralı ip ile 16 mm göz açıklığı olacak şekilde üretilmektedir.

Serpme Ağ Örme Tipleri

Serpme ağ örme tipleri herhangi bir stille hazır olabilmektedir. Bu serpmeler, özellik olarak bazılarında çekme ip kullanılırken, genellikle bu ipin bulunmamasıdır. Bu modeller ve çeşitlerinden hangilerinin tercih edileceği ve kullanım sağlanacağı da balık avcılığı ile uğraşan kişilerin kararıdır. Tabi ki avlanacak olan balıkların türü, cinsi ve büyüklüğü de ağ seçiminde büyük önem taşır.

Serpme balık ağı seçimi de balık tutmak isteyen bireyler için oldukça önemli konulardan biridir. Genel olarak ağların, 4 kg’dan 7 kg ’ye kadar seçenekleri vardır. Göz sayıları ise 450 kadardır. Bu çeşitlilik üzerinden ise kullanım amacına uygun ürün tercihi yapılabilir. En çok tercih edilen ise 9 numaralı ipten örülmüş ağlardır. 

Serpme Ağ Fiyatları En Ucuz