Serpme Ağ Fiyatları Sahibinden

Genellikle serpme ağ fiyatları sahibinden sitesinde ekonomik fiyatlarla sunulduğu görülmüştür. Bu site üzerinden de daha önce kullanılmış ya da hiç kullanılmayan sıfır serpme ağ modelleri almak ve erişmek mümkün olur.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ

Serpme ağlar arasında bulunan çemberli serpme ağ modele sık tercih edilenler arasında yer alır. Kaliteli bir model olması geniş ebatlı olması ve pek çok balığı kısa süre içerisinde tutmasıyla avantajlı bir modeldir. İşlevli olan çemberli modeller kısa sürede çok fazla balık tutmaya yardımcı olmasıyla her zaman tercih edilebilir. Balıkçılara kolay kullanım özelliği sunar.

Serpme ağlarda farklı seçenekler ve farklı fiyatlarla sunulan sahibinden sitesi pek çok kişinin yararlanabileceği modelleri sunar.

Misina Serpme Ağ

Kaliteli bir dokuda olması ile misina serpme ağ modellerinde kırılma ya da deformasyon gibi sorunlar yaşanmadan uzun yıllar kullanılır. Aynı şekilde büyük ebatlı üretildikleri için her alanda kullanıma uygundur. Hem tatlı su hem deniz hem de okyanus gibi alanlarda tercih edebilirsiniz. Kısa sürede çok sayıda balık tutmaya yardımcı olur.

Kolay Serpme Ağ

Pek çok avantajı bir arada sunan kolay serpme ağ modelleri pratik kullanım özelliği sayesinde balıkçıların her zaman tercih edeceği bir seçenek olarak sunulur. Kolay şekilde kullanmaya başlayabilir ve balıkçılık dönemini çok daha verimli geçirebilirsiniz. Serpme ağ modellerinin her biri kaliteli üretime sahip olduğu için uzun süreli kullanım açısından da tercih edilebilir.

Serpme Ağ Fiyatları

Modele göre belirlendiği için serpme ağ fiyatları için net bir fiyat söylemek yanlış olur. Fakat serpme ağların her biri kaliteli olmasının yanı sıra uygun fiyatlarla da sunulduğu için balıkçılar açısından her zaman avantajlıdır. Aynı zamanda uzun yıllar kullanım imkanı sağladığı için de tek seferlik alımlarda uzun vade tercih edilebilir.

Modellerin her biri özenli şekilde üretilmesini yanı sıra ekonomik şekilde sunulduğu için herkesin yararlanabileceği tarzdadır. Geniş ebatlı olmaları işlevli olmaları ve kaliteli doku ile üretilmeleri de avantajları arasında yer alır. Ağ modellerinin her biri balıkçılar açısından pratik kullanım imkanı sunar.