Serpme Ağ ile Balık Avı

Şimdilerde balıkçıların en çok tercih ettikleri serpme ağı ile balık avı yöntemler arasında yer alıyor.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

7.800,00 8.200,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.150,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.750,00 

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ modelleri günümüzde balıkçılar tarafından en çok tercih edilen çemberli serpme ağ kaliteli ve işlevli seçenekler arasında yer alır. Denizin ya da tatlı suların derinliğine kadar inebilen bu modeller sayesinde geniş ebatla bir balık tutma alanı oluşturulur. Aynı zamanda hem küçük hem büyük balıkları tutmak konusunda da etkili bir modeldir.

Bunun sebebi ise serpme ağların çok daha pratik şekilde hizmet sağlaması ve kısa süre içerisinde çok daha fazla balık tutabilme imkanı sunmasıdır.

Serpme ağlar kaliteli dokuda üretildikleri için de sağlamlığı ile ön plandadır. Bu modeller sayesinde balık avlarına verimli şekilde geçirebilir aynı zamanda çok iyi sonuçlar elde ederek sezonu kaliteli kapatabilirsiniz.

Misina Serpme Ağ

Aynı şekilde büyük ebatlı olması kaliteli dokuda olması ile balıkçıların tercih ettiği misina serpme ağ seçenekler arasında yer alır. Kaliteli bir model olmasının yanı sıra balıkların kısa süre içerisinde avlanmasını sağlar. Misina dokusu en iyi kalitede üretildiği için yırtma ya da kopma gibi sorunlar yaşanmaz. Hem balıkçıların hem de hobi amaçlı balık tutan kişilerin tercih edebileceği bir modeldir.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ modelleri sayesinde günümüzde balıkçılıkta daha pratik bir şekilde avlamak mümkün hale geldi. Geçmiş yıllarda kullanılan oltalar fazla emek isteyen aynı zamanda çok daha az sayıda balık tutmayı sağladığı için genel olarak zor kullanım özelliği sunuyordu. Yanı sıra Kolay serpme ağ sayesinde bu durum değişerek kısa sürede daha fazla balık avlamak ve daha az emekle kaliteli avlanma dönemi geçirmek mümkün oldu.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları modele göre değişkenlik gösterse de her biri genellikle hem en iyi kalitede hem de uygun fiyatlarla sunulur. Böylelikle balıkçılık yapan ya da balık tutmayı seven herkesin tercih edebileceği fiyat aralıkları sağlanır.

Serpme ağların her biri kaliteli olurken, serpme ağ fiyatları modellerinin ekonomik fiyatlarla sunulması nedeni ile tercih edilebilmektedir.