Serpme Ağ ile Balık Tutma

Geçmiş dönemlerden bu yana balıkçılık mesleği hem ülkemizde hem de yurt dışında pek çok ülkede tercih edilen ve özenle yapılan mesleklerden biridir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ

Serpme ağ modelleri arasında çemberli serpme ağ en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Bu çemberli modeller geniş ebatlı oluşu yuvarlak tarzı veya kaliteli dokusu ile her zaman tercih edilebilir. Pratik şekilde kullanılarak kısa sürede çok daha fazla balık avlamanızı sağlar.

Doku olarak kaliteli üretildiği için yırtılma gibi sorunlar yaşanmadan her zaman aynı formda kullanılabilir.

Ülkemizde özellikle pek çok denizin bulunduğu kıyılar ve bölgeler bulunduğu için balıkçılık mesleği yaygındır. Balıkçılık yaparken özellikle kaliteli yapabilmek verim alabilmek her zaman önem taşır. Bu yüzden de son zamanların popüler aparatlarından biri olan serpme ağlar en çok kullanılan modellerden biri haline geldi. Böylelikle serpme ağ ile balık tutarak kısa süre içerisinde çok daha balık sayısına sahip olmak mümkün oluyor.

Misina Serpme Ağ

Kaliteli bir dokudan üretilmesinin yanı sıra misina serpme ağ özellikle daha klasik model tercih edenler açısından ideal bir seçenektir. Misina dokusu sayesinde hem küçük hem büyük tüm balıkları avlayabilir kısa sürede daha az emek göstererek daha fazla balık sayısına ulaşabilirsiniz. Serpme ağlar sayesinde balıkçılık dönemi ve avlanma dönemi çok daha verimli geçer.

Kolay Serpme Ağ

Pratik kullanım özelliği sunduğu için kolay serpme ağ hızlı bir şekilde balıkları yakalamaya yardımcı olur. Kolaylıkla hem deniz hem tatlı su gibi pek çok alanda kullanabilir ve balık avlayabilirsiniz. Sağlam yapıda üretilen serpme ağların her biri güvenle tercih edilebilir. Ayrıca büyük veya küçük fark etmeden tüm balıkların yakalanmasında yardımcı olur.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları modellere göre değişkenlik gösterse de genellikle ekonomik fiyatlarla sunulduğu için her zaman tercih edilebilir. Hem hobi amaçlı hem de profesyonel olarak balıkçılık yapan herkesin tercih edebileceği serpme ağ fiyatları için uygun bir fiyat aralığı sunulur. Böylelikle hem uygun fiyatlara bu serpme ağları alıp hem de uzun vadeli kalitede kullanmaya devam edebilirsiniz.