Serpme Ağ Kapıda Ödeme

Serpme ağ kapıda ödeme seçeneği bulunduğu için bu ürünlerde çok daha güvenli bir şekilde alışveriş yapmak mümkün hale geliyor. Serpme ağların her birinde kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Böylelikle daha güvenli kaliteli ve kolay bir şekilde alışveriş yapmak mümkün hale geliyor.

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Kapıda ödeme seçeneği serpme ağ kapıda ödeme imkanı sayesinde  her zaman sunulur. Bu şekilde alışveriş yaparken bu seçeneği tercih edip, güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ modellerinde kaliteli bir üretim söz konusu olduğu için balıkçılar açısından uzun vadeli kullanım imkanı sağlar. Hem kaliteli hem de ekonomik fiyatları ile çemberli serpme ağ alternatifine sahip olmak mümkündür. Bu modellerde de aynı şekilde kapıda ödemeyi seçeneğini tercih ederek güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Birlikte balıkları daha fazla tutabilmek ve avlanma dönemlerini daha verimli geçirebilmek mümkün hale gelir.

Misina Serpme Ağ

Misina serpme ağ modeli de aynı şekilde kapıda ödeme seçeneğini sunulan kaliteli ve kolay kullanım özelliğine sahip olan bir seçenektir. Misina serpme ağlar sağlam dokusu ve yırtılmayan özellikleri ile her zaman tercih edilebilir. Aynı zamanda geniş ebatlı olması sayesinde misina serpme ağ ile pek çok sayıda balığa erişebilir. Bütün balıkların daha kolay yakalanması konusunda tercih edilebilecek modellerden biridir.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ modelleri de pratik kullanım özelliği sunduğu için her zaman tercih edilebilir. Pratik bir şekilde kullanmaya başlamak ve daha az emek göstererek daha fazla balık yakalamak mümkün olur. Ayrıca kolay serpme ağ modelinin her birinde kapıda ödeme mevcut olduğu için daha güvenli bir alışveriş yapmakta mümkündür. Bu şekilde balık avlanma dönemleri daha kaliteli bir hal alır.

Serpme Ağ Fiyatları

Genel olarak serpme ağ fiyatları ekonomik fiyatlarla sunulduğu için tüm balıkçıların bütçesine hitap edecek şekildedir. Bir yandan kapıda ödeme seçeneği de sunulduğu için balıkçılar açısından her zaman çok daha güvenli bir şekilde alışveriş yapmak mümkün hale geliyor. Serpme ağ kapıda ödeme Böylelikle dilediğiniz her modeli tercih edebilir ve güven açısından da kapıda ödemeyi seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Bütün modellerde geçerli olduğu için de avantajlı ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.