Serpme Ağ Muğla

Balık tutmak keyifli aynı zamanda sağlıklı aktiviteler arasında yer alır. Serpme balık ağı pratik kullanımı ile çokça tercih edilir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

7.800,00 8.200,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.150,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.750,00 

Serpme Ağ Nasıl Kullanılır?

Serpme ağın çok sayıda türü bulunmakla birlikte genellikle kullanımı aynı şekilde olur. Misina serpme kullanılmasının amaçları arasında en önemlisi balık avlamak için oltaya duyulan gereksinimin ortadan kaldırılmasıdır. Profesyonel balıkçılar ağ atarak kısa sürede çok miktarda balık avlayabilirler. Çemberli serpme ağ ve diğer ağların kullanımı şu şekilde olur:

  • Balığın çok olduğu bir bölge tercih edilir
  • Denizde ya da derin suyu olan göl ve akarsularda tekne ile açılmak gerekir. Suyun sığ olduğu yerlerde ise bir miktar suyun içinde ilerlemek gerekir.
  • Serpme ağ açılarak suya atılır
  • Ağ suyun içinde zemine çöker ve o sırada altında olan balıklar ağın içinde kalır
  • Serpme ağ ucundaki halat yardımı ile sudan çekilir ve balıklar avlanmış olur

Serpme Ağ Muğla Fiyatları

Serpme ağ fiyatları ağın özelliklerine, büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Firmamızda çok sayıda serpme ağ çeşidi bulunur. Siz de bunlar arasından istediğiniz özellikte olanı seçerek alabilirsiniz. Serpme ağlar su ile temas ettiklerinden kaliteli malzemeden üretilmelidir. Aynı zamanda sudan çıkartıldıktan sonra kurutularak kaldırılmalıdır. Ayrıca ağın karışmamasına dikkat edilmeli, asılarak muhafaza edilmelidir.

Serpme fiyatları uygun olması ile müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız ayrıca ağların nasıl kullanılacağına dair detaylı bilgi verir. Özellikle amatör balıkçılar aldıkları ağı uzun süre kullanabilmek için bakımını nasıl yapacakları konusunda bilgiyi de firmamızdan alabilirler.

Genellikle durgun suların olduğu yerlerde serpme ağ ile balık tutulması kolay olması ile biliniyor. Bunun yanında deniz ve akarsularda balık tutmak için de tasarlanmış olan serpme ağlar bulunuyor.

Balık avlamak için en uygun serpme ağı tercih etmeniz halinde alacağınız sonuçtan yüzde yüz memnun olabilirsiniz. Kaya Balık Ağı firmamız kaliteli ağlar üretir ve bunları alan kişilerin uzun süre kullanabilmesini sağlar. Profesyonel ya da amatör olarak balık avlama yapılabilir. Firmamızda her balıkçının amaçlarına hizmet eden uygun kolay serpme ağ çeşitleri bulunur.