Serpme Ağ Ordu

En sık tercih edilen şehirlerden biri olduğu için serpme ağ Ordu ilinde avlanma sezonu çok daha verimli şekilde gerçekleşir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Çemberli Serpme Ağ

Yuvarlak ebatlı olmaları kaliteli olmaları ve pek çok avantajıyla çemberli serpme ağ her zaman tercih edilebilir. Ayrıca geniş ebatlı oldukları için de bütün sularda kullanılarak pek çok balık türünün yakalanmasını sağlar. Küçük ve büyük tüm balıkları tutmakta etkili bir modeldir. Tatlı sularda kullanılması daha mümkündür. Okyanus ve denizlerde de tercih edildiğinde pek çok balığı yakalama konusunda etkili olur.

Misina Serpme Ağ

Aynı şekilde misina serpme ağ modeli kaliteli esnek ve sağlam dokusuyla güvenle tercih edilebilir. Deniz ya da okyanusa atıldıktan sonra kısa sürede oradan pek çok balığın çıkmasını sağlar. Çok sayıda balığın tutulmasını sağlayarak balıkçılar açısından kaliteli bir döneme imza atar. Her zaman tercih edilecek olan misina ağlar güvenliği ve kolay kullanım özellikleri ile alınabilir.

Kolay Serpme Ağ

Pratik kullanım özellikleri kısa sürede çok sayıda balık yakalanmasını sağlaması gibi avantajları kolay serpme ağ bir arada sunuyor. Serpme ağlar da misina el örmesi çember ve yuvarlak gibi birbirinden farklı ağ seçenekleri mevcuttur. Ağların her biri özenli şekilde üretildiği için kaliteli kullanım garantisi ile birlikte sunuluyor. Aynı zamanda çeşitlerin her birim bütün balıkçıların ihtiyacı doğrultusunda tasarlanmıştır.

Serpme Ağ Fiyatları

Tüm balıkçıların yararlanabileceği serpme ağ fiyatları uygun bütçe fiyat aralıklarında sunulur. Kaliteli olmaları ve uygun fiyatlı olmaları ile balıkçılar açısından oldukça avantajlı modellerdir.

Serpme ağ fiyatları belirlenirken genelde modele göre belirlenmesine rağmen herkesin yararlanabileceği bir fiyatla sunulur. Aynı zamanda herkesin yararlanabileceği bu modeller kolay alım imkanı ve pek çok avantajı ile de tercih edilebilir.

Ordu şehrinde yılın belirli zamanlarında avlanma dönemleri olduğu için serpme ağlar sıklıkla tercih edilir. Çünkü bu ağlarla daha verimli bir balıkçılık dönemi geçirmek mümkün olur. Ayrıca daha az yorularak daha kaliteli bir şekilde avlanma sezonu geçirmek de mümkündür. Serpme ağların bütün çeşitleri balıkçılık sezonunda güvenle tercih edilebilir.