Serpme Ağ Örme İpi

Serpme ağ örme ipi ırmak, denz gibi çok sayıda sulu alanda balık tutmak amacı ile kullanılacak olan serpme ağları örmeye yarayan ipler olmaktadır. 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Sudan çıktıktan sonra serpme ağlar, kurutularak saklanabilmektedir. Islak halde kalmaması bu ürünler için çok önemli olmaktadır. Güneş altında ya da farklı şekilde kurutulması daha uzun süre kullanılabilmesini sağlamaktadır. Islak kalması durumunda rutubetlenerek, eskimeye yüz tutabilecektir. Bu ağlar, denizde kullanılacaksa tuzlu sudan çıktığı andan itibaren tatlı suyla iyice yıkanmalıdır.

Serpme ağ örme ipinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu ağlar, kullanım alanlarına göre tercih edilmektedir. Bu durumda daha işlevsel bir kullanım özelliğinden yararlanılmış olacaktır. Bazı ürünlerde artırma oranı bir hayli fazladır. Bu nedenle daha işlevsel bir kullanım özelliğini de beraberinde getirirler.

Serpme Ağ Örme İpi Modelleri

Serpme ağ farklı imalat özelliklerine göre modellere ayrılmaktadır. Bu ürünleri kullanım sağlanacak alana göre belirlemek gerekmektedir. Komple misina serpme ağı, zincirli misina serpme, deniz serpmesi, Amerikan misina serpme, Amerikan ip serpme, dere serpmesi, misina serpme zincirli, misina serpme kurşunlu, yemlik Amerikan serpme, yemlik gümüş serpmesi, serpme ağ modelleri arasında yerini alır.  

Bu ürünler, serpme balık ağı seçenekleri olarak kullanılacak alanın derinliği ve özelliğine göre belirlenmelidir. Özellikle balıkçılıkla uğraşanlar, kendi alanlarında bu serpmelerden faydalanmaktadır. Ayrıca her ipin kullanım özelliği birbirinden farklıdır. Kesinlikle ip kullanımı araştırılarak, balık tutulmalıdır. 

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları, bazı teknik özelliklere göre farklı aralıklarda satışa sunulmaktadır. Öncelikle serpme ağların modelleri farklı fiyatlarda satışa sağlanmasına bir etkendir. Çünkü her ipin özelliği ve malzemesi aynı değildir. Bazı ürünler zincirli ve çekmeliyken, bazı ürünlerde bu özellik yoktur. Bu sebeple, fiyatlar piyasada değişkenlik göstermektedir.

Serpme fiyatları aynı zamanda kolay kullanımlı ürünlerde daha yüksek olabilmektedir. Çünkü her zaman işlevsel ve rahat ürünler, fiyatsal anlamda yüksek meblağlara satışa sunulur.  Serpme iplerin kalitesi ve markaları da çok önemlidir. Kalite unsuru her zaman fiyatları etkileyen etmenlerden bir tanesi olmaktadır. Bunun dışında fiyatların karşılaştırılarak, ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilen serpme ağ örme ipi kolaylıkla satın alınabilir. 

Serpme Ağ Örme İpi