Serpme Ağ Yapımı

Serpme ağ yapımı, el örgüsü olan modelleri kaliteli bir dokuda üretilerek tamamen elde yapılır. Diğer modelleri de özenle üretilen serpme ağ yapımı özellikle kopmayacak ve uzun yıllar dayanılacak şekilde üretilir.

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

El örgüsü olan modelleri özellikle naylon dokuda kırılmayacak iplerle örülür. Misinalı olan ve diğer çember olan modellerde deformasyon gibi sorunlar yaşanmadan kullanılabilecek tarzda dokularla üretilir.

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ, aynı şekilde kaliteli dokudan üretilmesinin yanı sıra görüntü olarak da genellikle daha yuvarlak bir şekle sahiptir. Kalite garantili şekilde sunulan çemberli serpme ağ kısa süre içerisinde pek çok sayıda balığın yakalanmasını sağlar. Balıklar yakalanırken herhangi bir kopma sorunu yaşanmadan güvenle avlama gerçekleşir. Üretilirken her zaman en iyi kalitede üretilen modellerden biridir.

Misina Serpme Ağ

Özellikle balık avlamada kullanılan misina dokunan üretilen bir modeldir. Misinaların sağlam olmasının yanı sıra kopmaması deformasyon gibi sorular yaşanmaması ve güvenli kullanım imkanı ile pek çok avantaj bir arada sunulur. Serpme ağların her birimi uzun yıllar aynı kalitede kullanılacağı için balıkçılar açısından avantaj sağlar.  Misina dokusu sayesinde misina serpme ağ en dişli balıkların bile yırtılma sorunu olmadan yakalanması sağlanır.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ modelleri sayesinde daha pratik şekilde balık tutmak günümüzde mümkün hale gelmiştir. Ayrıca kolay serpme ağ modellerinin her biri en iyi üretime sahip oldukları için uzun yıllar kullanıma uygun şekilde sunulmuştur. Kısa süre içerisinde daha fazla balık yakalamak ve aynı kaliteyi korumak amaçlı serpme ağlar tercih edilebilir.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları modele göre değişkenlik gösterse de ekonomik fiyatlarla sunulduğu için kolay bir şekilde alım yapılabilir. Ekonomik hem kaliteli olan bu serpme ağ fiyatları ve modelleri sayesinde tüm balıkçılar bu avantajlardan yararlanabilir. Serpme ağ fiyatlarının her biri bütçeye hitap edecek tarzda sunulmuştur.

Serpme ağlar kaliteli kullanım garantisi ile sunulduğu için de uzun süreli kullanıma uygundur.  Serpme ağ yapımı Balıkçıların da hobi amaçlı balık tutan kişilerin de tercih edebileceği serpme ağlar ekonomik fiyatlarla avantaj sağlar. Pek çok sayıda balığın kısa sürede tutulmasına yardımcı olur.