Serpme Ağı Ankara

Tek seferde yüksek verimlilikte balık avının gerçekleştirilmesini sağlayan serpme ağlar, balık avcılığı yapan kişiler tarafından sıklıkla kullanılır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Serpme Ağ Boyutları ve Modelleri

Balık avında yeni olanlar için üretilmiş olan kolay serpme ağ ilk kez ağ atma deneyimini son derece kolaylaştıracak bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Kolay bir biçimde atılması ve yine kolay bir biçimde toplanabilmesi amatör balıkçılar tarafından sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. Farklı ölçülerde ve çaplarda üretilen bu ürün balık sürülerinin kolaylıkla ağa takılmasını sağlayarak yüksek performans elde edilmesinde etkili olmaktadır.

Misina serpme ağ modelleri genellikle iç su balıkçıları tarafından kullanılan ve tek atımda yüksek oranlarda balığın toplanmasını sağlayan bir modeldir. Bu ağ modelinde de farklı boyut seçeneklerinin sunuluyor olması kişisel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda ürün seçimini kolaylaştırmaktadır.

Serpme Ağ Fiyatlarının Belirlenmesi

Serpme ağ fiyatları belirlenirken ilk öne çıkan kıstas ağın yapıldığı malzemedir. Ağın yapımında kullanılan malzeme ne kadar kaliteli ve değerli ise ağın fiyatı da bu nispette daha fazla olacaktır. Serpme ağlarda fiyatı belirleyen diğer faktörler ise;

  • Serpme ağın boyutları
  • Ağ üzerinde bulunan göz büyüklükleri
  • Ağın yapımında kullanılan işçilik
  • Ağın markası ve ağı üreten firmanın kalitesidir.

Piyasada pek çok firmanın sunmuş olduğu serpme ağ modeli bulunmaktadır. Serpme ağ satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar göz önünde bulundurularak ağ satın alımları gerçekleştirilmelidir. Serpme fiyatları konusunda firmamızın sunmuş olduğu kaliteli ürünler fiyat açısından makul olup sizlere avcılıkta pratiklik kazandıracaktır.

Balık avı ekipmanları arasında yer alan bu ağlar profesyonel balık avcıları veya hobi olarak gerçekleştirilen balık avcılığında tercih edilir. Serpme balık ağı Ankara ilinde balık avı ile uğraşanlar tarafından gölde, barajlarda, çay veya balık avına müsait olan her alanda yüksek verimlilikte avlanmanın gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Serpme ağ modelleri açık deniz balıkçığı ve kıyı balıkçılığında avlanmak için oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Çemberli serpme ağ kullanımı ağın atımı kolay olması nedeniyle oldukça fazla talep görmektedir.  Farklı balık türlerinin kolay bir biçimde avlanmasında etkili olan balık ağı modellerini firmamızın müşterileri için sunmuş olduğu ürün kategorisinden inceleyebilirsiniz.