Serpme Ağı Giresun

Serpme Ağı Giresun Balık avcılığında sunmuş olduğu yüksek avantajlar ile dikkat çeken serpme ağlar Giresun’da farklı modellerde satılarak balıkçılar için alternatifler sunmaktadır. Firmamızın serpme balık ağı modelleri son derece geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Serpme Ağ Kullanımının Sağladığı Avantajlar

Kolay serpme ağ balık avcılığına yeni başlamış kişiler tarafından kullanılan bir avlanma ekipmanı olarak dikkat çekmektedir. Teknolojik gelişmeler bu ağların son derece kaliteli bir biçimde üretilmesini destekleyerek uzun süreli bir kullanım sunmaktadır. Üretimde kullanılan malzemelerin kalite standartlarını yakalamış olmaları bu ağların deniz tabanında uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanılmasını sağlamaktadır.

Serpme ağlar kullanıcısına;

  • Yüksek verimlilik
  • Kolay kullanım
  • Farklı balık türlerinin kolaylıkla avlanabilmesi
  • Ekonomik maliyetler
  • Uzun süreli kullanım konularında yüksek avantajlar sunmaktadır.

Misina serpme ağ balık avı için özel olarak üretilen misinalar ile modellenmiş bir serpme ağdır. Bu ağın kullanımı yüzyıllardır balık avının sürdürülmesinde etkili olmaktadır. Kullanıcısına pek çok yönden yüksek avantajlar sunan serpme balık ağları çevre ve balık türleri açısından da büyük avantajlar getirmektedir. Çevreye ve balık türlerinin doğal yaşam sürecine destek olan bu ağlar balık avcılığının ilerleyen zamanlara aktarılmasında etkili olmaktadır.

Tek seferde son derece kolay bir biçimde serpilerek toplanması büyük çaplı balık avcılığının ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yüksek verimlilik sunan bu ağlar özellikle ticari balıkçılık yapan avcılar tarafından tercih edilmektedir. Çemberli serpme ağ kullanımı geleneksel balık avcılığının sürdürülmesinde aktif olarak rol oynayan bir ağ türü olarak bilinmektedir. Bu ağ türü amatör ve profesyonel pek çok balıkçı tarafından kullanılmaktadır.

Serpme Ağlarda Fiyatların Belirlenmesi

Serpme ağ fiyatları ağın yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi doğrultusunda belirlenmektedir. Kaliteli malzemeler ile üretilmiş olan ağların fiyat açısından daha yüksek baremlerde bulunması gayet doğaldır. Bu nedenle ağ satın alacak kişilerin ağ tercihlerinde ağın üretildiği malzemeyi sorgulamaları gerekmektedir.

Serpme fiyatları araştırması yapılırken firmamızın sunmuş olduğu uygun fiyat politikasının dikkate alınması ekonomik çözümler sunacaktır. Geniş ürün yelpazesinde bulunan ağ modelleri arasından ihtiyaçlara ve balık avının türüne göre tercih edilecek olan ürünler yüksek potansiyele sahip balık avcılığını ortaya çıkaracaktır.