Serpme Ağ Hatay

Yüzyıllar boyu insanların temel ihtiyaçları ve geçim kaynakları arasında yer alan balık avcılığı gelişmiş teknolojinin de yardımı ile yeni nesil balık avı ekipmanları ile gerçekleştirilmektedir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Serpme Ağların Avantajları

Serpme ağlar yüksek verimlilik sağlayan balık avcılığı ekipmanları arasında yer almaktadır. Bu ağların sunmuş olduğu diğer avantajlar ise;

  • Yüksek verimlilik ve yakalama oranı
  • Ekonomik avantajlar
  • Kolay uygulanabilirlik
  • İşgücünden ve zamandan tasarruf
  • Ağ özellikleri sayesinde seçici avlanma
  • Çevreye dost kullanım olarak belirlenmiştir.

Kolay serpme ağ kullanımı özellikle amatör balık tutuculuğunun daha pratik bir biçimde yerine getirilmesinde etkin rol oynamaktadır. Misina serpme ağ kullanımı geleneksel balık avcılığında önemli bir yer tutmaktadır. Sürdürülebilir balık avı açısından önemli teknik özelliklere sahip olan bu ağ türü bugün pek çok balıkçı tarafından tercih edilmektedir.

Serpme Balık Ağı Fiyatları

Serpme ağ fiyatları ağın sahip olduğu özelliklere göre belirlenmektedir. Ağın üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ve ağın boyutları fiyat üzerinde belirleyici olmaktadır. Farklı özelliklere sahip ağların yapımında kullanılan ağ malzemeleri farklı kalite standartlarında üretilmektedir. Ağın yapımında kullanılan malzemenin kalitesi ağın uzun süreli kullanımı açısından en önemli kriterdir.

Serpme fiyatları araştırması yapılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Serpme ağdan beklenen hedeflerin kolaylıkla karşılanabilmesi için ağın yeni nesil teknolojiler ile ve kaliteli malzemeler ile üretilmiş olması gerekmektedir.

Farklı balık türlerinin kolaylıkla yakalanabilmesi için farklı göz büyüklüklerinde üretimi yapılan ağlar hedeflenen balık türlerinin yakalanmasında etkili olmaktadır. Geniş ürün yelpazesinden ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda firmamızdan bir ürün satın alarak yüksek verimlilikte balık avcılığına başlayabilirsiniz.

Serpme balık ağı her türlü balık avcılığı için sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ile amatör ve profesyonel tüm balıkçılar tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Balıkçılıkta kullanılan serpme ağlar, uzun halatlar ve zincirler ile ağırlıklı bir biçimde su altına sabitlenerek tek seferde yüksek verimlilikte balık avının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Çemberli serpme ağ kullanımı amatör ve profesyonel pek çok balıkçının kolaylıkla kullanabileceği bir ekipmandır. Bu ağın yüksek performanslarda balık avcılığının ortaya çıkarılmasında etkili olması özellikle ticari balıkçılık faaliyetlerinde sık olarak kullanılmasını sağlamaktadır.