Serpme Ağı Samsun

Samsun şehrinde sıklıkla tercih edilen modeller arasında serpme ağı Samsun yer alır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ modelleri de Samsun ve Ordu gibi Karadeniz’de de tercih edilebilecek oldukça kaliteli serpme ağ modelleri arasında yer alıyor. Bu modeller de sağlam yapısı sayesinde kısa süre içerisinde pek çok sayıda balık tutmaya yardımcı olur. Aynı zamanda esnek dokusu ve bütün balıkları yakalama özellikleri ile de oldukça avantajlı bir modeldir. Her zaman tercih ederek balık tutma dönemlerini çemberli serpme ağ modeli ile daha verimli geçirebilirsiniz.

Samsun balık tutma konusunda aktif bir şehir olduğu için daha kaliteli modellere ihtiyaç duyar. Bu yüzden de serpme ağlar Samsun’daki balıkçılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayrıca serpme ağlardan model seçeneği fazla olduğu için büyük veya küçük fark etmeksizin tüm balıkları tutmak konusunda da etkilidir.

Misina Serpme Ağ

Karadeniz’de ve Balık sezonu yaşanan bütün şehirlerde ve alanlarda kullanılacak tarzda kaliteli misina serpme ağ popüler kategoriler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kolay kullanım özelliği sunması ve hızlı şekilde çok sayıda balık yakalama özelliği ile her zaman tercih edilebilir. Bir yandan da ebatlarının büyük olması sayesinde suyun derinliklerine inerek fazla alanı kapladığından kısa sürede pek çok sayıda balık tutmayı sağlar.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ modelleri pratik kullanım özellikleri dışında kısa sürede çok sayıda balık yakalamayı sağladığı için de oldukça etkilidir. Bir yandan kolay kullanım özelliği sunması ve balıkçılar açısından hızlı bir kullanım imkanı sunmasıyla da kolay serpme ağ avantajlıdır. Serpme ağları tercih ederek balıkçılık döneminde kısa sürede daha fazla balık yakalayabilir ve bu dönemi daha kaliteli geçirebilirsiniz.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları hem modele göre değişkenlik gösterir. Modelin kalitesi dokusu ebatı ve büyüklüğü gibi özellikler göz önünde bulundurularak serpme ağ fiyatları belirlenir. Belirlenen bu fiyat aralığı ile uygun fiyatlara pek çok kişinin serpme ağlara sahip olması sağlanır. Aynı zamanda ekonomik fiyatlarla sunulmasından dolayı da balıkçılar açısından oldukça avantajlıdır. Hem kaliteli hem de ekonomik olması ile her zaman tercih edilebilecek tarzda modellerdir.