Serpme Ağı

Tek seferlik bir atım ile birçok balığın yakalanmasını sağlayan serpme ağlar balıkçılar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Serpme balık ağı modelleri profesyonel balık avcıları tarafından kullanılabilecek formlarda olabileceği gibi hobi amacıyla avlanma yapacaklar için de farklı modeller sunmaktadır. Serpme ağlar;

Serpme Ağ Çeşitleri

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Deniz için geniş çaplı kullanım sunan büyük boyutların yanı sıra kıyıda kullanım için özel olarak üretilmiş olan küçük boyutlarda üretilen serpme ağlar da bulunmaktadır. Serpme ağ fiyatları ağın üretildiği malzemenin kalitesine ve üretimde sarf edilen işçiliğe göre değişmektedir. Bu ağlarda fiyatı belirleyen bir diğer faktör de ağın boyutudur.

Serpme Ağ Çeşitleri

Balık avcılığında kullanılan serpme ağlar farklı modellerde üretilerek kişisel ihtiyaçlar ve avcılıkta istenilen hedefler doğrultusunda avcılar ile buluşturulmaktadır. Çemberli serpme ağ balık avı için son derece basit bir kullanım sunarak avcılara yüksek potansiyelli balık avı için fonksiyonel çözümler sunmaktadır.

Geleneksel balık avcılığı ekipmanları arasında yer alan misina serpme ağ farklı boyutlarda ve farklı göz büyüklüklerinde üretilmektedir. Farklı göz büyüklüğü farklı cins ve büyüklükteki balıkların kolaylıkla ağ yardımı ile yakalanmasını sağlamaktadır.

Avantajlı Serpme Fiyatları

Balık avı ekipmanları üretimi yapan ve ekonomik avantajlar ile kullanıcısı ile buluşturan firma kaliteli ürün üretimi ile hizmet sunmaktadır. Aradığınız serpme balık ağlarına uygun fiyat seçenekleri ile sahip olmak için firma ile iletişime geçerek geniş ürün yelpazesinden ihtiyaçlarınız ve balık avındaki hedefleriniz doğrultusunda bir ürün tercih edebilirsiniz.

Kolay serpme ağ hemen hemen herkes tarafından kullanılabilecek bir türde ağdır. Kullanımı son derece basit olan bu ağ bu özelliği nedeniyle özellikle amatör balıkçılar tarafından tercih edilmektedir. Serpme fiyatları değerlendirmesi yapılırken satın alınacak olan ürünün teknik özelliklerinin eksiksiz olarak bilinmesi ve ihtiyaçları karşılayabilecek bir ürünün uygun fiyatlardan satın alınması önemlidir.

Serpme ağlar uzun ömürlü bir kullanım için uygun olan balık avcılığı ekipmanlarıdır. Bu ağların uzun ömürlü olması üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine bağlıdır. Kaliteli malzemeler ile üretilen ürünler çevreye ve doğaya da destek olmaktadır. Balık türlerinin korunması ve sürdürülebilir bir balıkçılığın devam ettirilebilmesi için balık avında kullanılan ekipmanların çevre dostu olması önemlidir.