Serpme Ağları

Serpme balık ağı denince akla ilk gelen Kaya Balık Ağı firması olarak en kullanışlı ve donanımlı ağ imkanlarını sunuyoruz.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Kaliteli Serpme Ağ Özellikleri

Kullanımı kolay serpme ağ kendini dayanıklılığıyla belli eder. Özellikle kalın ip yapısı bir ağın en dikkat edilmesi gereken en önemli özelliğidir. Kaya Balık Ağı firması olarak sektörün en kaliteli ve pratik serpme ağlarını hizmetinize sunuyoruz. Peki dayanıklı serpme balık ağı nasıl olmalıdır? İşte özellikleri:

  • Kaliteli bir çemberli serpme ağ göz açıklığı ortalama 14, 16, 17mm aralığındadır. Böylelikle derin sularda bile kolaylıkla tercih edilebilir.
  • Ortalama ağırlığı ise 4,5,6 veya 7 kilogramda dolaşan serpme ağlar taşıma sırasında oldukça pratiktir. Ağırlık yapmaz.
  • Kalın ve dayanıklı ip yapısı sayesinde sudan çekme sırasında kopma veya çürüme yapmaz. Temiz kullanımlarda uzun ömürlüdür.
  • Sudan çekme sırasında hızlıca genişleyerek size büyük kolaylık sağlar. Böylece pratik yapısı sayesinde daha fazla balık yakalama imkanı sağlar.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları sitemizde oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Pek çok farklı çeşidi bulunan serpme bir diğer adıyla saçma balık ağlarımız cep dostu fiyatlarla hizmetinize sunulur. Böylece her balık avcısının sitemiz üzerinden zorlanmadan alışveriş yapabilmesi sağlanır.

Balık tutmak balıkçılar tarafından ticaret olarak yapıldığı gibi günümüzde pek çok kişi tarafından da hobi olarak yapılıyor. Ekonomik şartların zorlaşmasından ve serpme fiyatları veya olta fiyatlarındaki yükselmelerden dolayı pek çok kişi artık hobisini gerçekleştiremiyor. Ancak Kaya Balık Ağı’nı tercih ederek en kaliteli balık ağlarına ve oltalarına ulaşabilmeniz sağlanıyor. Böylece hobi olarak da balık avını yapmaya devam edebilirsiniz.

Özellikle balıkçılar tarafından sıkça tercih edilen serpme ağlar kesinlikle kaliteli olacak şekilde tercih edilmelidir. Böylece balık avı sırasında can sıkıcı durumların yaşanması ihtimali de ortadan kaldırılır.

Balık tutma hem balıkçılar tarafından ticaret amaçlı hem de normal bireyler tarafından hobi olarak yapılabilen bir av çeşididir. Misina serpme ağ tercihi özellikle balığın bol olduğu bölgelerde balıkçılar tarafından sıkça tercih ediliyor. Geniş yapısı sayesinde ağlarına oldukça fazla sayıda balığın takılmasını sağlayarak bu pratikliği balıkçılara sağlar.