Serpme Av

Serpme av ağları, balıkçıların ve hobi olarak balık tutan bireylerin en çok tercih ettiği balık tutma ekipmanlarından biridir.

 

Serpme ağ ürünleri, oldukça basit bir işlem ile bir hayli yüksek bir verim sunması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Serpme balık ağları bir hayli düşük seviyede efor sarf etmeyi gerektirmesinden dolayı avantajlı bir üründür. 

Balıkçılık sektöründe çok sayıda balık tutma yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri de balık ağlarıdır. Balık ağları hem balık tutma yöntemidir hem de balık tutmak amacı ile kullanılan ekipmanlardan biridir. Günümüzde herkesin kolaylıkla satın alabileceği ve kullanabileceği bu ağlar, bireylerin en çok tercih ettiği balık tutma ekipmanları arasında yer alır. 

Balık Ağları ile Kolay Balık Tutmak

Serpme av ürünleri içerisinde yer alan bu ağlar, kısa süre içerisinde istenilen balık miktarının tutulmasına olanak sağlamaktadır. Serpme balık ağı, doğru bir atış tekniği, doğru kulanım yerleri ve yeteri kadar sabır sayesinde balıkçıların yüksek verim alabileceği bir üründür. Bu nedenle de balıkçıları hem daha az yoran hem de işlerini kolaylaştıran bir ekipman olmaktadır.  

Serpme ağ türleri aynı zamanda oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü balıkçılık ürünleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle bireyler ağ atışlarını düzgün gerçekleştirdikleri müddetçe gönül rahatlığıyla ağın dolmasını bekleyebilir. Güçlü ve büyük balıkların direnişlerine karşı oldukça sağlam bir savunma oluşturan serpme ağlar, günümüzde kolay kolay atıldıktan sonra yırtılmaz. 

Serpme Av Ürünlerinin Ücretleri Ne Kadar

Serpme av ürünleri günümüzde özellikle kasaba ve benzeri kesimlerde yaşayan bireyler tarafından daha da sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bu tarz kasaba ve benzeri bölgelerde yaşayan bireyler ise genellikle serpme ağlarını kendileri örmektedir. Bu nedenle de serpme fiyatları bu tarz bireyler için daha uygun maliyetlere sahiptir. 

Kendi imkanları dahilinde ise herhangi bir şekilde serpme ağı öremeyecek bireyler için genellikle bu av ürünlerinin ücretleri daha yüksek maliyetlerden oluşur. Özellikle makina üretimi serpme ağlar bu konuda büyük bir çoğunluğa sahiptir. Makina üretimi serpme ağlar her ne kadar el örmesinden pahalı olsa da serpme ağ fiyatları genel olarak düşük bütçelerden meydana gelmektedir. 

Serpme Av