Serpme Balık Ağ Fiyatları

Serpme balık ağ fiyatları örülmekte olan iplerden, kullanım alanlarından ve avlanılacak balıktan kaynaklı olarak değişmektedir. 

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Serpme Ağ Çeşitleri

Bu ağlar, üstten atılarak, etrafını çevreleyen ve balığında içinde kalmasını sağlayan ürünlerdir. Farklı modelleri ve özellikleri bulunmaktadır. Bu durumlar ise göl, nehir, akarsu, deniz gibi balık avlama yerlerinde rahatlıkla kullanılmaya yardımcı olur.

Kullanım alanları göz önüne alındığında ise serpme ağ fiyatları belli aralıklara ayrılır. İhtiyaç durumuna göre iç sularda yaygın olarak kullanılan bu ağ türleri, örme tipi ve balıkların büyüklüğüne göre de fiyatlandırılmaktadır. Ağlardaki teknik özellikler, büzgülü, çarmıklı, sade olarak değişkenlik gösterir. Tabi ki farklı oranları bu ürünlerde de görebilmek mümkündür.

Serpme Ağ ile Balık Avı

Serpme balık ağı avcılığı, kullanım amaçlarına uygun olarak pek çok çeşide sahiptir. Bu ağların boyutları büyüklü ve küçüklü olarak değişkenlik gösterir. Boyut olarak büyük bir ağ kullanılmak istenirse, sürü halinde balık avcılığı yapılabilecektir. Ağın atılacağı bölgeye ve balıkların yoğunluğuna göre göl ya da nehirlerde kullanım sağlanan büyük boyutlu serpme ağlarda vardır.

Serpme ağ ile çok sayıda balık türü kolaylıkla yakalanabilir. Kolay kullanıma sahip olan bu ağlar, birçok farklı alanda ve farklı balıkları tutmak amacı ile kullanılmaktadır. Balık ağlarının balık türüne bağlı olarak seçilmesi gerekmektedir. Bu şekilde daha çok sayıda balık tutmak mümkün olmaktadır. Küçük boyutlara sahip olan ağlar ise akarsu kenarları, dere gibi alanlar için uygundur. Bu gibi durumlar, avcılığın daha verimli olmasına yardımcı olacaktır.

Serpme Ağ Çeşitleri

Serpme fiyatları, çeşitliliğe bağlı bir durumdur. Bu ağlar, daire şeklinde örülmüş olan ve havadan elle atılan ürünlerdir. Atılacak alanların derinliği, su altının yapısı gibi bazı etmenler doğrultusunda çeşitlerden yararlanabilmek mümkündür. Genellikle naylon ipliklerden üretimi yapılan, ağ seçenekleri, ortalama 4-7 kg arasında üretimi sağlanan ürünlerdir.

Bu durumların önemli sebeplerinden biri de kolay üretimi yapılan serpme ağların mevcut olmasıdır. Büzmeli, çarmıklı, sade ve cepli ağ olarak çeşitli ürünler de vardır. Bu durum ise serpme balık ağ fiyatları için değişkenliğe sebep olmaktadır. Ürünlerin ip özellikleri ise farklılık gösteren konulardan bir tanesidir. Ağları ihtiyaç durumlarına uygun olarak tercih edebilmek mümkündür.  

Serpme Balık Ağ Fiyatları