Serpme Balık Ağı Çeşitleri

Serpme balık ağı çeşitleri her biri kaliteli şekilde üretilen modeller olmakla birlikte özellikle işlevli olmasına da özenilmiştir.

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Hem dokuları, hem şekilleri, hem de pratik olmaları ile pek çok avantajlı özelliği serpme balık ağı çeşitleri bir arada sunar. Serpme ağlarda seçenek fazla olduğu için tüm balıkçıların tercih edebileceği modeller bulunur.

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ modeli de bu çeşitler arasında bulunan modellerden biridir. Kaliteli bir üretime sahip olan çemberli serpme ağ geniş ebatlı olması ve pek çok balığı yakalamasıyla avantajlı bir seçenek olarak sunulur. Doku olarak yırtılmaya da deformasyon gibi sorunlar yaşanmadan kullanılabilen bu serpme ağlar hem tatlı sularda hem tuzlu sularda tercih edilebilir.

Misina Serpme Ağ

Misina serpme ağ modelleri de yapı olarak tamamen misina kırılmayan kopmayan bir dokudan üretilen seçenekler olarak sunulur. Misina ağlar da serpme ağlarda en sık tercih edilen ve en bilinen seçenekler arasında yer alır. Büyük küçük tüm balıkları avlamak konusunda etkili olan misina serpme ağ her zaman tercih edilebilir. Pratik şekilde kullanılmasının yanı sıra hızlı bir şekilde balıkları avlama konusunda etkilidir. Bu ağlar sayesinde avlanma dönemlerinde daha az emek gösterip daha çok balık yakalamak mümkün olur.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ modelleri son yılların trendi haline gelmesi ve avantajlı olmasıyla her zaman tercih edilebilir. Balık tutma dönemlerinde kısa sürede daha çok balık avlamak her balıkçının tercih ettiği bir durumdur. Bunu başarabilmek için özellikle kolay serpme ağ kullanımı balıkçılar açısından önem taşır.

Kolay serpme ağ çeşitlerinin her birini tercih ederek avlanma dönemlerini daha verimli geçirebilirsiniz.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları ağın modeli seçeneğine göre farklılık gösterir.

Serpme ağların her biri hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlarla sunulur. Böylelikle her balıkçının rahatlıkla alabileceği şekilde üretilen bu modellere sahip olmak mümkündür. Uygun fiyatlarla bu serpme ağları her zaman sahip olabilir ve alım gerçekleştirebilirsiniz. serpme balık ağı çeşitleri Her biri kaliteli üretilen serpme ağ fiyatları için asıl amaç hem uygun fiyatlı hem de üst düzey kalitede ürünlerin bir arada sunulmasıdır.