Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı, günümüzde en çok kullanılan balık tutma yöntemlerinden biridir.

Bu yöntem, balık tutmak isteyen kişilere birçok avantaj sağlar ve bu sebeple, sıklıkla tercih edilir. Herkesin kolaylıkla tercih edebileceği bu balık tutma ağı, kısa süre içerisinde çok sayıda balık tutulmasını sağlamaktadır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

7.800,00 8.200,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.750,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.150,00 

Serpme ağ, kalın ip ve ince ip olarak birbirinden ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra, genişlik ve boy olarak da farklılık gösteren bu ağ türü, bireylerin diledikleri kadar balık tutabilmelerine yardımcı olmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen balık tutma yöntemi olan bu ağlar, kolay bir şekilde taşınabilmesini sağlamaktadır. Kolay taşınabilmesinin yanı sıra kolay kullanımı da serpme ağların sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Serpme Balık Ağı Fiyatları

Serpme balık ağı fiyatları, ağın türüne göre değişiklik göstermektedir. El örme gibi seçeneklerin yer aldığı bu ağlarda farklı modeller de yer almaktadır. Kalın ip, ince ip gibi seçenekler de balık ağlarının fiyatlarını değiştirmektedir. Serpme fiyatları, bireylerin bütçelerine kolaylıkla uyum sağlar. Bu sebeple de bu ağ türü sıklıkla tercih edilir.

Serpme ağ fiyatları, birbirinden farklılık gösterdiği için bireylerin bu ağları satın almadan yeterli bir şekilde fiyat araştırmaları yapmaları gerekmektedir. Uygun fiyatlara sahip olan serpme ağlar, kısa süre içerisinde istenilen düzeyde balık tutulabilmesini sağlamaktadır. Sadece hobi olarak değil balıkçılık ile ilgilenen bireyler de serpme ağ yöntemini sıklıkla tercih etmektedir.

Serpme Balık Ağı Nasıl Kullanılır?

Serpme balık ağları kullanımı kolay bir ağ çeşididir. Bu sebeple, günümüzde en çok tercih edilen balık tutma yöntemi de olmayı başarmıştır. Uzunluk ve genişlik açısından farklı çeşitleri olan bu ağ türünü bireyler diledikleri gibi kullanabilmektedir. Profesyonel balıkçıların da balık tutmaya başlayan kişilerin de en kolay kullanabileceği bir ağdır.

Serpme fiyatları, denizin ve suyun istenilen bölgesine atılır. Balıkların çok olduğu ya da çok olmasının beklendiği bölgeye atılması, balıkların daha kısa süre içerisinde tutulmasını sağlamaktadır. Atıldığı yerdeki balıkları içine çeken ve ağ üzerinde kalmasını sağlayan serpme ağlar, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Serpme Balık Ağı