Serpme Balık Avı

Serpme balık avı, özellikle son yıllarda balıkçılar tarafından en sık tercih edilen avlanma yöntemi olarak öne çıkıyor. Serpme ağlar sayesinde kısa süre içerisinde pek çok sayıda balık yakalamak mümkün oluyor.

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Küçük büyük fark etmeksizin serpme ağlar sayesinde tüm balıkları kısa süre içerisinde yakalamak mümkündür. Ayrıca serpme ağlar hem tuzlu hem tatlı sularda tercih edilmesinin yanı sıra kaliteli ve sağlamlığı ile de tercih edilir. Bir yandan serpme balık avı ile daha verimli zaman geçirmenin mümkün olduğu bu ağlar sayesinde daha az emek göstererek daha fazla balık tutmak mümkün olur.

Çemberli Serpme Ağ

Serpme ağ modelleri arasında yer alan çemberli serpme ağ, kaliteli bir seçenek olmasıyla daha balıkçılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Çemberli modellerde diğer serpme ağlarda olduğu gibi kısa sürede daha fazla balık tutma imkanı sağlıyor. Doku olarak da kaliteli olan Bu modelle yırtılma gibi sorunlar yaşanmadan balıkların pratik şekilde tutulmasını sağlar. Aynı zamanda büyük ebatlı oluşu ile de suyun derinliklerine inmeyi başararak daha fazla balık sayısına ulaşır.

Misina Serpme Ağ

Geçmiş dönemden bu yana sık tercih edilen ve en bilinen modellerden biri olan misina serpme ağ modeli de her zaman tercih edilebilir. Sağlam ve kaliteli bir dokuda üretildiği için balıkçıların özellikle büyük balıkları yakalamak konusunda sık tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Geniş ebatlı oluşu ile de kullanım avantajı sağlar.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ modelleri sayesinde avlanma dönemi şimdilerde eskiye göre çok daha başarılı şekilde ilerliyor. Kısa süre içerisinde hem verim alabilmek hem de daha az yorularak fazla balık sayısına sahip olabilmek mümkündür.

Serpme ağ modellerinin her biri özenli üretilmiş olmakla beraber kolay serpme ağ kaliteli kullanım garantisi ile sunulur. Serpme balık avı Bu yüzden de güvenle tercih edilebilecek bir model olarak balıkçılar için ön planda yer alıyor.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları da ekonomik fiyatlarla sunulmasından dolayı balıkçılar açısından avantajlı şekilde sunulur. Avantaj sağlayan serpme ağ fiyatları hem ekonomik hem üst düzey kalitede modellere sahip olarak balık avlama dönemi daha verimli geçirebilirsiniz. Serpme balık avı

Serpme ağlarda model seçenekleri bulunduğu için her bütçeye hitap edecek çeşitler mevcuttur.