Serpme El Örgüsü

Serpme el örgüsü, işlevli kullanımı zarif modeli ile balıkçıların sık tercih ettiği modeller arasında yer alır. Kaliteli dokuda olması ve geniş ebatlı olmasıyla pek çok sayıda balığın kısa sürede tutulmasına serpme el örgüsü olanak sağlar.

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Balıkçılar ya da hobi amaçlı balık tutan herkes serpme el örgüsünü tercih edebilir. Kaliteli şekilde sunulan bu model işlevli oluşu ve kısa sürede daha çok verim alınabilmesi açısından daha tercih edilebilir. Doku olarak da yırtılma gibi sorunlar yaşanmadan kullanılır.

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ modelleri de hem profesyonel balıkçıların hem de hobi amaçlı balık tutan kişilerin tercih edebileceği bir seçenektir. Kaliteli bir dokuda üretilmelerinin yanı sıra atıldığı zaman uzun bir alanı kapsadığı için pek çok sayıda balık tutulmasını sağlar. Bu şekilde balık tutma dönemlerini daha verimli hale getirmek mümkün olur. En sık tercih edilen serpme ağ modelleri arasında yer alan çemberli serpme ağ modeller kalitelidir.

Misina Serpme Ağ

Misina serpme ağ modeli de aynı şekilde sık tercih edilen kaliteli yapıda bir seçenek olarak sunulur.

Kolay kullanılabilir özelliği ile denize ya da suya hızlı şekilde atıldıktan sonra pratik şekilde balıkların tutulmasını sağlar. Pratik kullanım özelliği sağlamlığı kalitesi ve geniş ebatlı oluşu ile her açıdan avantajlı bir seçenektir. Yırtılma ya da deforme olma gibi sorunlar yaşanmadan uzun yıllar misina serpme aynı formda kullanılır. Balık avlama dönemlerinde tercih ederek bu dönemleri daha kaliteli şekilde geçirmek mümkündür.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ, özellikle kolay kullanım özelliği açısından son yıllarda balıkçılar tarafından en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alır.

Daha önceki dönemlerde balıkçılar sadece olta ya da bu tarz aparatlarla balık tuttukları için uzun sürelerde daha az balık yakalanırdı. Fakat şimdilerde serpme ağların üretilmesi ile kısa sürede daha fazla balık yakalamak ve kolay şekilde avlamak mümkün oldu. Bu yüzden de kolay serpme ağ modellerinin önemi büyüktür.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları da ağın tamamen modelinin şekline göre değişkenlik gösterse de genel olarak birbirine yakın bir fiyat aralığı sunulur.

Ekonomik fiyatlarla üst düzey kalitede serpme ağlara sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra serpme ağ fiyatları konusunda uygun fiyatlar sayesinde balık tutma dönemlerini çok daha verimli geçirebilirsiniz. Serpme el örgüsü Serpme ağların her bütçeye hitap etmesinin yanı sıra uzun yıllar kullanıma uygun olduğu için de her açıdan ekonomik bir kullanım imkanı sağlar. Aynı zamanda kaliteli dokuları ile de öne çıkar.