Serpme Fiyatları El Örgüsü

Serpme fiyatları el örgüsü, ağın gözü ve büyüklüğüne göre değişir. Serpme ağlar genellikle 420 gözden oluşur. Ağın üzerindeki göz açıklığı 16 milimetre iken etek kısmı 18 milimetredir. Serpme ağlar açıldığında ise yaklaşık olarak 11 metrekare alan kaplar. Bu gibi genişlik ve yükseklik değerleri de fiyatlar üzerinde değişiklik oluşturur.

Serpme ağ fiyatları kullanım alanlarına göre de değişir. Çünkü bu ağların deniz, misina ve Amerikan gibi farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunur. El örgüsü ağlar, ekonomik ve herkes tarafından kolay ulaşılabilir bir ağdır. Bu sebeple deniz ile ilgilenenler tarafından çok fazla tercih edilir. El örmesi ağ almak isteyen bireyler ise bu ücretleri ödeyerek sahip olabilirler.

Serpme Ağ Çeşitleri

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Serpme Ağların Özellikleri

Serpme balık ağı ırmak, deniz, baraj ve göl gibi iç su balıkçılığının yapıldığı alanlarda kullanılır. Yerden yüksekliği 2,1 mt olan bu ağlar 420 gözden oluşur. Alt kısmı toru yapıdadır. Torlu yapısından dolayı balıklar kolaylıkla toplanır. Açıldığında ise yaklaşık olarak 11 metrekare alan kaplar. Üst göz açıklığı 16 milimetre ve etek kısmı 18 milimetredir.

Serpme ağ dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Ağlar 9 numara polyamid malzemesinden üretilir. Bu durum ağların dayanıklılığını arttırır. Çeşitli alanlara yönelik farklı modellerinin olması ve herkes tarafından ulaşılabilir olması da tercih edilme oranını olumlu yönde etkiler. Ayrıca serpme fiyatları el örgüsü ve diğer çeşitlerinin ekonomik olması da tercih edilmesini sağlar.

Serpme Ağların Fiyatları

Serpme fiyatları özel üretim olduğu için ücretlidir. Ücretler yapı ve özelliklere göre değişir. Serpme ağların makine ve el örgüsü olmak üzere iki farklı yapısal çeşidi bulunur. Bu yapısal çeşitler dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Kullanılan işçilik nedeniyle birbirinden ayrılırlar. Bu nedenle serpme fiyatları el örgüsü ve diğer fiyatlar üzerinde değişiklik oluştururlar.

Fiyatlar üzerinde değişiklik oluşturan diğer faktörler ise gözlerin sıklığı, özelliği, ağırlık, yükseklik ve genişlik gibi yapısal işlemlerdir. Bu nedenle almak isteyen bireyler önceden araştırma yapmalıdır. Ayrıca serpme ağlar kolay ulaşılabilir ve ekonomiktir. Balık tutma konusunda herhangi bir sıkıntı oluşturmaz ve birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir.

serpme fiyatları el örgüsü