Serpme Fiyatları

Serpme fiyatları, ağın kalınlığına, boyutlarına ve örgü stiline göre değişiklik göstermektedir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Serpme ağlar, birçok avantajı elinde bulundurmaktadır. Bu avantajlardan biri de uygun fiyatlarıdır. Uygun fiyatlar doğrultusunda sahip olunabilen bu ağ çeşidi, kısa süre içerisinde çok sayıda balık tutulmasını da sağlamaktadır. Kolay kullanım gibi birçok avantajı olan bu balık tutma yönteminin, birçok farklı modeli de bulunmaktadır.

Serpme ağ modelleri de fiyatları etkileyebilecek faktörlerden biridir. Balık yakalama ipi olarak da bilinen bu ağ, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Kolaylıkla kullanılabilen ve kısa sürede çok sayıda balık tutulabilmesini sağlayan bu ağların fiyatları neredeyse oltaların ücretleri ile aynıdır. Bu sebeple, herkes tarafından kolaylıkla satın alınıp kullanılabilir.

Serpme Balık Ağı Fiyatları

Serpme ağ, bireylerin diledikleri zaman tercih edebilecekleri bir balık tutma yöntemidir. Bu yöntemin fiyatları da oldukça uygundur ve bu sebeple herkes tarafından kolaylıkla tercih edilebilir. Düşük ücretler ile büyük balıklar tutulmasını sağlayan bu ağ seçeneğinde birçok farklı model bulunmaktadır. Balık tutmak isteyen bireyler, ihtiyaçları doğrultusunda bu modeller içerisinden birini tercih etmektedir.

Serpme Balık ağı, ağların nasıl üretildiğine bağlı olarak da değişebilmektedir. El örme modeli olan serpme ağların fiyatları, diğerlerine oranla daha pahalı olabilir. Hazır iplikler kullanılan ağlar ise daha uygun fiyatlar ile kullanıcılarına sunulur. Bireyler, ihtiyaçları doğrultusunda bu modellerden birini satın alarak balık tutmaya başlayabilir.

Serpme Ağ Çeşitleri

Serpme ağ, günümüzde balık tutmak için en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Serpme Balık ağı fiyatları, diğer balık tutma aparatlarına göre daha uygundur ve bu sebeple bireyler bu yöntemi daha çok tercih etmektedir. Kullanım kolaylığı, taşınabilirlik ve balık tutma yönünden avantajları da serpme ağların daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

Serpme Balık ağı fiyatları doğrultusunda bireyler, kullanacakları ağ çeşidine kısa süre içerisinde karar verebilir. İplerin kalın olması, el ile işlenmesi ve boyutları ağın fiyatlarını değiştirebilmektedir. Bu sebeple, serpme ağ satın almak isteyen kişilerin sağ satın almadan önce detaylı bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Uygun fiyatlar karşılığında sahip olunabilen bu ağ, su içerisindeki balıkların ip içerisine kapatılmasını sağlamaktadır.

Serpme Fiyatları