Yaylı Pinter

Yaylı kullanım özelliği sunduğu için pratik şekilde tercih edilebilecek ağ modelleri arasında yaylı pinter yer almaktadır.

Çemberli Serpme Ağ

Oldukça kaliteli olan ve serpme ağlarda sık tercih edilen seçenekler arasında çemberli serpme ağ yer alır. Kaliteli dokuya sahip olması uzun süreli kullanıma uygun olması ile pek çok avantajı bir arada sunar. Ayrıca daha hızlı bir şekilde balık tutmaya yardımcı olurken, kısa sürelerde daha fazla balık sayısına ulaşır. Bu avantajlar neticesinde çemberli serpme ağları her zaman tercih edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanım alanları ise göl, akarsu, baraj, dere ve ırmak gibi tatlı su alanlarıdır. Yağlı pinteri sağlam şekilde tutan 2 adet mandalı mevcuttur. Mandallar açıldığında ağ kısmı gerildiği için balıkların daha kolay bir şekilde tutulmasına yardımcı olur. Özellikle hobi amaçlı günlük yaşamda balık tutmayı tercih eden kişilerin kullandığı modeller arasında yer alır.

Misina Serpme Ağ

Aynı şekilde esnek sağlam dokusuyla her zaman tercih edilebilir. Kaliteli bir yapıya sahip olmasının dışından bir yandan esnekliği ile bütün balıkların yoğun şekilde tutulmasına yardımcı olur. Büyük ebatlı olması ile deniz ve okyanus gibi alanlarda da kullanıma uygundur. Balıkçıların daha fazla balık tutarak avlanma dönemlerine misina serpme ağ ile daha iyi şekilde vakit geçirmelerini sağlar.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ modelleri de pratik kullanım özellikleri ve hızlı şekilde balık tutmaya yardımcı olmasıyla oldukça etkilidir. Kolay kullanım özelliği sunan kolay serpme ağ her zaman tercih edebilir ve kısa sürede çok fazla balık yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda bütün balıkların tutulmasından tercih edilmesiyle de her alanda kullanılabilir. Esnekliği kaliteli dokusunda yırtılma gibi sorunlar yaşanmadan kullanılması ile pek çok avantajı bir arada sunar.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları genel olarak herkesin yararlanabileceği şekilde sunulduğu için hem ekonomik hem de kaliteli olan ürünlerdir. Uygun fiyatlı bir fiyat aralığı belirlenmesinden dolayı her bütçeye hitap edecek seçenekler mevcuttur. Modellerin her biri farklı olması nedeniyle serpme ağ fiyatları farklı meblağlar ile sunulmasına rağmen kolay şekilde alım gerçekleştirebilecek fiyatlardadır. Aynı zamanda bütün modeller kalite garantisi ile sunulur.