Yemlik Balık Serpmesi

Yemlik Balık Serpmesi Özellikle küçük balıkların tutulabilmesi amacıyla üretilen sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Genellikle küçük deliklere sahip olan bu model sayesinde tutulması daha zor olan küçük balıkların bile pratik şekilde avlanması sağlanır.

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Yemlik amacıyla tercih edilen bu balıklar küçük gözeneklere pratik şekilde gelerek çok sayıda balık tutulabilir.

Yemlik balık serpme ağ modelleri bu doğrultuda üretildiği için balıkçılar açısından da her zaman tercih edilebilir.

Çemberli Serpme Ağ

Yuvarlak görüntüde dokusu geniş ebatlı olması ve kalitesi ile balıkçılar açısından avantaj sağlayan çemberli serpme ağ sık tercih edilen modeller  arasında yer alır.

Küçük büyük fark etmeksizin tüm balıkların kullanımı için tercih edilebilecek olan bu modeller geniş ebatlı oluşuyla suyun derinliklerine inmeyi başarır. Ayrıca hem deniz okyanus gibi alanlarda hem de tatlı su alanlarında da tercih edilebilir.

Misina Serpme Ağ

Sağlam dokuda imal edilmesi ve geniş boyutta üretilmesi ile oldukça avantajlıdır. Modeller içerisinde bulunan misina serpme ağ uygun fiyatlı oluşu ile de ilgileri üzerine çekebilir. Kaliteli olan bir model olduğu için uzun yıllar deformasyon ya da yırtılma gibi sorunlar yaşanmadan kullanıma uygundur. Yemlik Balık Serpmesi

Serpme ağ modellerinde klasik ve yıllardır tercih edilen işlevli bir modeldir.

Dokusunun kaliteli olması yanı sıra her alanda tercih edilebilen ve bütün balıkların avlanmasına olanak sağlayan bir seçenek olarak da sunulur. Balıkçılar açısından daha kolay kullanım imkanı sağlar.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ da pratik kullanım imkanı sunması ile balıkçıların işini kolaylaştırır. Son yıllarda popüler hale gelen serpme ağlar özellikle daha kısa sürede daha fazla balık tutma imkanı sunduğu için de her zaman avantaj sağlar.

Ayrıca kolay serpme ağ özellikle balık tutma dönemlerinde verimli bir süreç geçirebilmek için bir üretim sağlanmıştır. Yemlik Balık Serpmesi Bu yüzden de balıkçıların zamanı daha verimli kullanabilmeleri açısından tercih etmeleri mantıklı olur.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları, model ve çeşitlere göre belirlenir. Fiyat aralıkları herkesin bütçesine hitap edecek şekilde olduğu için serpme ağ fiyatları içerisinden kolay bir alım yapmak mümkün olur.

Kalite standartlarının üzerinde üretilen serpme ağlar fiyatlarının da uygun olmasıyla herkesin tercih edebileceği şekilde sunulur. Böylelikle her balıkçı ya da hobi amaçlı yapan kişiler de kendi bütçesine hitap eden modeli seçerek sahip olabilir.