Yemlik Gümüş Ağı

Yemlik Gümüş Ağı Serpme ağ modelleri şimdilerde balıkçılık mesleğinde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Kaliteli olması ve kısa süre içerisinde daha fazla balık tutulmasını sağladığı için de tercih edilir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Pek çok avantajı bir arada sunan serpme ağlarda çeşit seçenekleri de oldukça fazladır. Yemlik gümüş ağı da bu serpme ağ modelleri arasında yer alır.

Gümüş balığı torbalı olan serpme ağ modeli olarak ifade edilen yemlik gümüş ağı pek çok avantajlı özelliği bir arada sunar. Özellikle yemlik balıkları tutmak için serpme ağ modelleri gözleri küçük ebatta olmasından dolayı daha pratik bir balık tutma imkanını sağlar. Küçük balık tutma amacıyla tercih edilen yemlik gümüş ağı kaliteli özellikleri ile dikkat çeker.

Yemlik Gümüş Ağı Özellikleri

Balık ağı olarak tercih edilen yemlik gümüş ağı pek çok kaliteli özelliği bir arada sunar.

Doku olarak kaliteli reformu olmayan ve yırtılmayan bir yapıda üretilmiştir. Bu şekilde uzun yıllar aynı kalitede kullanmaya devam etmek mümkün olur. Ayrıca özellikle küçük balıkları tutma amaçlı üretildiği için de gözleri her zaman küçük boyutta üretilmiştir. Yemlik Gümüş Ağı Geniş kapsamlı balık ağı ebat ile suya atıldığında pek çok sayıda balığın tutulmasını sağlar. Bu şekilde daha pratik ve kolay kullanım özelliği sunar.

Avantajlı özellikleri sayesinde balıkçılar açısından daha verimli bir balık tutma sezonu geçirmeyi destek olur.

Yemlik Gümüş Ağı Neden Tercih Edilir?

Yemlik gümüş ağı özellikle küçük ebatta balıkların tutulması açısından tercih edilir. Ayrıca çok sayıda balığın daha kısa süre içerisinde tutulması açısından da tercih edilen bir modeldir.

Kaliteli olması pratik olması ve derin sulara inebilmesi gibi özellikleri sayesinde tercih edilir. Hem balıkçılar hem de hobi amaçlı balık tutmayı tercih eden kişiler tarafından kullanılabilir. Böylelikle balık sezonu açıldığında küçük balıklara daha çabuk ulaşmak mümkün hale gelir.

Kaliteli ve geniş ebatlı olmasıyla kullanım açısından kolaylık sağladığı için balıkçılar özellikle tercih eder. Yemlik Gümüş Ağı Pratik bir şekilde atıldıktan sonra bütün küçük balıkların daha kolay avlanmasına yardımcı olur. Büyük balıkları avlama konusunda da etkili olan bir modeldir.

Yemlik Gümüş Ağı

Yemlik Gümüş Ağı