Zincirli İp Serpme Ağ 5 Kğ 

Zincirli İp Serpme Ağ 5 Kğ,  6 Numara İp – 22 mm Göz Büyüklüğü – 15 ve 18 Metre Kare Açılım 

Atma ipi ve fırdöndü üzerinde hazır olarak bağlıdır. Zincirli ip serpme misinaya göre daha sağlam ve dayanıklıdır. Ağırlık olarak zincir olması dolaşma sorununu ortadan kaldırıyor. Kargo ile gönderim yapıyoruz.

Diğer Serpme Ağ Çeşitleri

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Zincirli İp Serpme Ağ 5 Kğ

Serpme balık ağı kategorisinde yer alan bu ürün, naylon, polyester ve polietilen gibi malzemelerden üretilmektedir. Balık avcılığında özellikle denizlerde balık avlamak için kullanılan zincirli ip serpme ağ profesyonel bir kullanım sunmaktadır. 

İp örgülerinin alt kısmına eklenmiş olan zincirler ile desteklenen bu ürün zincirler yardımı ile su altında düzgün bir biçimde yerleşerek daha fonksiyonel bir avlanma sağlamaktadır. Zincirler ağın suyun altında çok daha düzgün bir biçimde yerleşmesini sağlayarak verimliliğin maksimum düzeye çıkarılmasını sağlar.

Çemberli serpme ağ kullanımına alternatif olarak üretilen ve daha çok profesyonel balık avcılığında kullanılan bu ürün, genel olarak uzun ve dikdörtgen şekildedir. Uçlarındaki halatlar veya ip bağlantıları balıkçıların denize ağı kolaylıkla atabilmesini sağlamaktadır.

Zincirli İp Serpme Kullanımının Avantajları

Derin sularda bile maksimum kullanım kolaylığı ve yüksek verimlilik alınmasını sağlayan bu ağ büyük balıkların kolaylıkla avlanmasını sağlar. Deniz tabanında yaşam süren balıkların avlanmasında da kullanılan bu ürün, son derece dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

Serpme ağ fiyatları karşılaştırılması yapılırken ağın yapımında kullanılan malzemelerin kalitesinin incelenmesi zincirli ip serpme seçimlerinde de mutlaka kullanıcı tarafından değerlendirilmelidir. Genel olarak ticari balıkçılık ve büyük ölçekli balık avında kullanılan bu ürün, deniz tabanında yaşam süren canlıların ekosistemlerine zarar vermediği için son derece çevre dostudur.

Derin sularda etkin bir avlanma sağlayan bu balık ağı türü kolay serpme ağ özellikleri ile balıkçılara büyük kullanım avantajları sunmaktadır. Son derece kolay bir biçimde serpilip topladığı için balıkçılara zamandan tasarruf sağlar.

Zincirli İp Serpme Ağ Fiyatları

Misina serpme ağ kullanımına daha yüksek verimlilik getiren ve derin sularda avlanmaya maksimum potansiyel katan bu ürünün fiyatı, ürünün üretildiği malzemenin kalitesine göre farklılık göstermektedir. Özellikle denizde ve derin sularda kullanılacağı için ürünün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesi gerekmektedir.

Serpme fiyatları kıyaslaması yaparken mutlaka ürünün üretiminde kullanılan malzeme detayı kullanıcı tarafından bilinmelidir. Bu ağlarda fiyatı belirleyen bir diğer unsur ise ağın büyüklüğü ve ağırlığıdır. Ağın kullanıcının hedeflerini ve isteklerini karşılayabiliyor olması aranılan nitelikler arasında yer almalıdır.