Zincirli Misina Serpme 5 Kg

Göz büyüklüğü 22 mm dir. Misina Kalınlığı 0.33 mm. Atma kol ipi serpmenin üzerinde bağlıdır. Bu standart bir serpme ölçüsüdür. Farklı ölçüler müşterinin isteği üzerine yapılır. Misina serpme su tutmadığından dolayı atması ve kullanması basit bir serpmedir. Deniz de ve göllerde kullanılması uygun bir serpme. Serpme hakkında detaylı resimleri galeriden inceleyebilirsiniz. Toplam 4 çeşit misina serpme var. açılışları ve ağırlıkları değişiyor. İstenilen ağırlıkta mevcuttur. 4 kg – 5 kg – 6 kg – 7 kg. İstenilen ölçülerde yapılabilir.

Misina Serpme Zincirli Ölçüleri ve Özellikleri

Bütün serpme ağ çeşitlerini KAYA BALIK AĞLARI nın imalatıdır. Misina serpme zincirli  kg El örmesi, misina serpme, deniz serpmesi, amerikan serpme, amerikan ip serpme ve daha diğerleri için menülerden inceleyebilirsiniz.

zincirli misina serpme 5 Kg

Ölçüleri ve Özellikleri
Bütün serpme çeşitlerini KAYA BALIK AĞLARI nın imalatıdır. El örmesi, misina serpme, deniz serpmesi, amerikan serpme, amerikan ip serpme ve daha diğerleri için menülerden inceleyebilirsiniz.
Kullanım alanları
Deniz, dere, göl gibi yerlerde kullanılabilir. Ağırlık olarak galvanizli zincir vardır. Serpmeyi uzun ömürlü kullanmak için sudan çıktıktan sonra kurutularak saklanması gerekmektedir. Düz bir şekilde asılarak kurutulması halinde misina daha düz ve gergin olur. Galvanizli zincirlerin uzun ömürlü olması için kurutulması gerekir. Aksi halde kurutulmadan muhafaza edildiği taktirde zincirler paslanmaya yol açar. Bunu engellemek için mutlaka kurutun. Sudan çıktıktan sonra serpme kurutularak muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde ıslak veya nemli bir şekilde saklanırsa muhafaza edilirse serpme rutubetten eskimeye yol açabilir. Boydan asılıp kurutabilirsiniz. Denizde kullananlar için tavsiyem şudur, tuzlu sudan çıktıktan sonra mutlaka tatlı su ile iyice yıkayın ve durulayın. Bu işlem serpmenin çürümesini engelleyecektir.

Teslimat bilgileri
Ürünü ptt kargo ile veya istediğiniz bir  kargo ile gönderim yapılır. İster kapıda ödeme veya havale ile ödemesi yapılır. Tüm illere ve ilçelere kargo ile adresinize teslimat yapılır.
zincirli misina serpme 5 Kg