Zincirli Serpme Ağ

Zincirli serpme ağ türleri günümüzde balıkçıların sık sık tercih ettiği balıkçılık ürünleri arasında yer almaktadır.

Serpme ağ çeşitleri, genel olarak oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle balıkçılık alanında balıkçıların en çok tercih ettikleri ürünler ve materyaller arasında Zincirli serpme ağ popüler bir yere sahiptir. 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Zincirli serpme ağ

Serpme ağların balıkçılar arasında bu kadar sık kullanılmasının sebebi ise serpme ağların kullanımının oldukça kolay olmasından kaynaklanmaktadır. Zincirli serpme ağ  aynı zaman bireylerin ve balıkçıların daha az efor sarf etmesini sağladığından avantajlı balıkçılık ürünlerinden bir tanesidir. Serpme balık ağı, kullanım alanları ve kilo ve ağırlıkları üzerinden farklılaşan pek çok çeşide sahip ürünlerden biridir. 

Zincirli Serpme Ağlar Nerede Kullanılır

Zincirli serpme ağ, yapısı ve kullanılan malzemeleri sebebiyle genellikle serpme ağlar içerisinden oldukça güçlü olması ile öne çıkan bir balıkçılık ürünüdür. Bu sebeple bireyler zincirleme serpme ağlarını genellikle deniz ve benzeri zorlu sularda kullanmayı tercih etmektedir. Zincirleme serpme ağlar genellikle boyut olarak da oldukça büyük ağlardır. 

Zincirli serpme ağ Deniz gibi zorlu suların yanı sıra, günümüzde balıkçılar ve bireyler sık sık durgun tatlı sularda da balıkçılık yapmaktadır. Akarsu yatağı, nehir ve göl benzeri bu tip tatlı ve durgun sular için genellikle zincirli ağlar yerine daha küçük ve misinalı ağlar kullanmak daha sık bir şekilde balıkçılar tarafından tercih edilen materyallerdir. 

Zincirli Serpme Ağların Ücretleri Nedir

Zincirli serpme ağ türleri genellikle diğer ağlardan daha ağır ve büyük olmaları sebebiyle ücret olarak da daha yüksek maliyetlere sahiptir. Serpme fiyatları her ne kadar kesin olarak bilinmese de günümüzde misina ile üretilen ağların ücretleri çok daha düşük bir maliyetten meydana gelmektedir.  Zincirli serpme ağ

Serpme ağ fiyatları genellikle serpmelerin nasıl üretildiğine göre değişiklik göstermektedir. Serpme ağlar misinadan üretilmişse bu üretimin her birey tarafından elle gerçekleştirilebilir olması misinalı el örmesi serpme ağların fiyatlarını düşürür. Ancak el ile örülemediği için makina üretimi yapılır ve bu sebeple makina üretimi serpme ağlarda doğal olarak daha yüksek fiyatlar meydana gelir. Zincirli serpme ağ 

4 kg serpme ağ fiyatları