Zincirli Serpme Fiyatları

Zincirli serpme fiyatları, diğer serpme ağlara oranla farklılık gösterebilmektedir.

Serpme Ağ Çeşitleri

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Zincirli serpme, serpme ağ modellerinden biridir ve sıklıkla tercih edilir. Özellikle büyük balıkların toplu bir şekilde tutulmasını sağlayan bu model, diğerlerine göre daha sağlamdır. Zincirli serpmeler herhangi bir sorun yaşanmadan uzun süre kullanılabilir. Oldukça kaliteli materyallerden yapılan zincirli serpme ağlar, bireylerin büyük boyutlarda balık tutabilmesini de sağlamaktadır.

Diğer ağlara göre daha rahat bir kullanıma sahip olan zincirli serpme ağlar, genellikle misinalar ile donanır. Tutamaç kısımlarının zincirden ve metalden olması da bu serpme ağ modelinin daha ağır olmasını sağlamaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen serpme ağ modellerinden biridir.

Zincirli Serpme Ağ Özellikleri

Zincirli serpme ağ fiyatları düşünüldüğünden daha uygundur. Bu da bireylerin, zincirli serpmeleri daha çok tercih etmesine sebebiyet vermektedir. Zincirli ağlar birçok özelliği bünyesinde barındırmakta ve diğer serpme fiyatları üzerinde etkisini de göstermektedir. Serpme ağlar arasında en çok tercih edilen bu model, herhangi bir kopma ya da paslanma durumuyla karşılaşılmasını önlemektedir.

Diğer serpme ağlara göre daha ağır olan zincirli serpme yine de kolay bir şekilde taşınabilir ve oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir durumdadır. Zincirli serpme, tuzlu ve tatlı sularda rahatlıkla kullanılabilir ve her balık türünün kolaylıkla yakalanmasını sağlamaktadır. Kalitesi sebebiyle uzun süre kullanılabilen bu ağ türü, kısa sürede yüksek miktarda balık tutulmasını sağlamaktadır.

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı, ağın su içerisine atılması ve belirli süre beklenmesinin ardından fayda gösteren bir balık tutma yöntemidir. Günümüzde en çok tercih edilen balık tutma yöntemlerinden biri olan bu ağlar, oldukça uygun fiyatlar ile kullanıcılarıyla buluşabilmektedir. Bu durum da herkesin bu ağları satın alabilmesini sağlamaktadır.

Serpme ağ fiyatları, oldukça uygundur. Bütçe dostu olan bu balık tutma yönteminin birbirinden farklı modeli de yer almaktadır. Her model kendi içerisinde farklı özellikler barındırmakta ve farklı fiyatlara sahip olmaktadır. Zincirli serpme ağ da bu modellerden biridir. Zincirli serpme ağ fiyatları da diğer serpme ağlar kadar uygundur ve herkes tarafından kolaylıkla satın alınabilir.

zincirli serpme fiyatları