Zincirli Serpme

Zincirli serpme modelinde olan ağlar kaliteli dokusu ve büyük ebatlı olmasıyla balıklara atılarak pratik şekilde tutulur. Zincirli modellerde zincirli serpme ağ sık tercih edilen bir seçenektir.

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Sağlam bir dokuda olması ile öne çıkan bu modeller uzun yıllar aynı kalitede kullanılacak tarzda üretilmiştir.

Yapısının kaliteli olmasından dolayı özellikle büyük balıkları tutmak konusunda yardımcı olur. Aynı şekilde küçük balıklarda da kolay bir şekilde tutma imkanı sağlar.

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ, çember görüntüsü yuvarlak dokusu ve kaliteli üretimi ile hem tatlı su hem de tuzlu sularda rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle profesyonel balıkçılık yapan kişiler daha kolay bir şekilde balıkçılık yapabilmek için bu ağı tercih edebilir.

Bunun yanı sıra Çemberli serpme ağ, pratik şekilde hedef belirlendikten sonra atılarak kullanıma hazır hale gelir.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ kullanımı sayesinde balıkçılar özellikle son yıllarda daha kolay bir şekilde balık tutabiliyor. Çünkü kolay serpme ağ avantajları da oldukça fazladır. Kolay kullanım özelliği dışında daha az emek göstererek daha fazla balık tutmak da mümkün oluyor.

Serpme ağların pratik bir şekilde hem küçük hem büyük balık tutabilmeleri de her zaman daha kolay bir şekilde balık avlamayı sağlar. Bir yandan doku olarak birbirinden farklı pek çok serpme ağ modeli de bulunur.

Misina Serpme Ağ

Misina serpme ağ modelleri de yine bu seçenekler arasında yer alır. Misina özellikle balık ağlarında en sık tercih edilen dokulardan biriyken misina serpme ağ da üretim seçeneği haline geldi. Zincirli serpme Böylelikle misina serpme ağlar sayesinde aynı kalitede daha fazla balık tutabilmek ve daha kısa sürede avlamak mümkün olur.

Misina serpme ağlar kalitesi ve uzun yıllar aynı formda kullanılması ile oldukça avantajlıdır.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları genel olarak modele bağlı şekilde değişkenlik gösterse de ekonomik fiyatlarıyla herkesin alabileceği şekilde sunulmuştur.

Beğenilen ve alınmak istenen modele, çeşide göre ebatlara göre fiyat aralığı belirlenir. Zincirli serpme Her bütçeye uygun birbirinden farklı serpme ağ fiyatları seçeneklerde, miktarlarda, fiyatlar da mevcuttur. Her ihtiyaca hitap eden serpme ağlar hem kaliteli hem de ekonomik ücretlerle sahip olabilirsiniz.